پروفایل کلینیک زیبایی کایا

پزشک کرجکلینیک زیبایی کایا

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی کایا، با سابقه درخشانی که در زمینه زیبایی، پوست و مو دارد توانسته از دیدگاه مردم کرج به یکی از بهترین کلینیک زیبایی در کرج و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی یکی از بهترین گزینه ها می باشد. یکی از بهترین خدمات این کلینیک استفاده از روش هایفوتراپی میباشد و مناسب افرادی هست که از داشتن چین و چروک های پوستی که در اثر بالا رفتن سن بوجود می آید رنج میبرند. در این کلینیک میتوانید با تزریق ژل لب و زاویه فک، کاشت مو و… با بهترین و باکیفیت ترین متریال به فرم دلخواه صورت و لبهای خود برسید.

کلینیک زیبایی کایا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
حجیم سازی و فرمدهی لب
کاهش چربی و رفع افتادگی غبغب
اصلاح گودی و سیاهی و خطوط زیر چشم
اصلاح فرم بینی
درمان بیماریهای پوست و مو
کاهش تعریق زیاد زیر بغل و کف دست
درمان و رفع لک های پوستی
کاهش جای جوش
روشن سازی پوست
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 15 عصر الی 20.30 شب

یکشنبه

از ساعت 15 عصر الی 20.30 شب

دوشنبه

از ساعت 15 عصر الی 20.30 شب

سه شنبه

از ساعت 15 عصر الی 20.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 15 عصر الی 20.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 15 عصر الی 20.30 شب

جمعه

از ساعت 15 عصر الی 20.30 شب

آدرس و تلفن تماس

کرج، گوهردشت فاز ۱ ، سوم شرقی ، پلاک ۲۲ ساختمان رایان ، طبقه دوم واحد ۴ ، کلینیک کایا

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی کایا در کرج، گوهردشت فاز ۱ ، سوم شرقی ، پلاک ۲۲ ساختمان رایان ، طبقه دوم واحد ۴ ، کلینیک کایا مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی کایا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا