پروفایل کلینیک زیبایی گوهردشت

پزشک کرجکلینیک زیبایی گوهردشت

درباره کلینیک

کلینیک پوست و مو گوهردشت، به عنوان یکی از بهترین مراکز جوانسازی پوست در کرج شناخته شده است. این کلینیک با نزدیک به دو دهه سابقه درخشان و در اختیار داشتن تیم پزشکی متخصص و اپراتورهای دوره دیده در اول لیست بهترین مرکز جوانسازی در کرج قرار می گیرد. این مجموعه زیبایی با داشتن نیروی انسانی متخصص و تجهیزات پیشرفته با آخرین فناوری روز دنیا، مجهزترین کلینیک کرج در زمینه، جوانسازی پوست، لیزر و… است. همچنین این مجموعه به یکی از بهترین کلینیک زیبایی گوهردشت تبدیل شده است. 

کلینیک زیبایی گوهردشت

ادامه توضیحات بستن
خدمات
انواع پیرسینک میکرودرمال ( بدون درد و عفونت)
ژل و بوتاکس
زاویه سازی صورت با چربی، گونه و فک
هایفوتراپی
پاکسازی و میکرونیدلینگ
تخلیه غبفب
لیزر موهای زائد با انواع دستگاههای روز دنیا
مزوتراپی سر برای درمان ریزش مو
بلفاروپلاستی و ختنه و جراحی های کوچک
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 16 عصر الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 16 عصر الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 16 عصر الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 16 عصر الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 16 عصر الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 16 عصر الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، گوهردشت خیابان اصلی بین ۹ و ۱۰ غربی ،جنب پوشاک برادران اشرفی ٫مطب پوست و مو گوهردشت دکتر صدوقی طبقه اول واحد ۱

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی گوهردشت در کرج، گوهردشت خیابان اصلی بین ۹ و ۱۰ غربی ،جنب پوشاک برادران اشرفی ٫مطب پوست و مو گوهردشت دکتر صدوقی طبقه اول واحد ۱ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی گوهردشت را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا