پزشکانجراحی بینی

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج سال [1402]❤️+ لیست 5 تایی

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج کیست؟ معمولا انتخاب جراح، یکی از بزرگترین چالش‌های افرادی است که بینی گوشتی دارند زیرا عمل کردن بینی‌های گوشتی کمی پیچیده‌تر از بینی‌های استخوانی است. معمولا نتیجه عمل و سلامت فرد به مهارت و تجربه جراح بستگی دارد.برای پیدا کردن بهترین جراح بینی استخوانی میتوانید به صفحه بهترین جراح بینی استخوانی در کرج مراجعه کنید.

پس در انتخاب جراح باید دقت کافی و لازم را داشت تا از به وجود آمدن حوادث ناگوار جلوگیری کرد. به همین منظور در ادامه این مطلب از سایت (پزشک کرج) به ویژگی‌ها و بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید داشته باشد، اشاره شده است.

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

لیست 5 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

در زیر 5 تا از بهترین دکتر و جراح بینی گوشتی در کرج را به شما معرفی میکنیم، با ما همراه باشید:

۱.دکتر محمد اسلامیان کوپایی

دکتر محمد اسلامیان کوپایی

دکتر اسلامیان فارغ التحصیل دانشگاه مکزیک با 27 سال سابقه در زمینه جراحی زیبایی بینی و صورت است. دکتر اسلامیان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی در رشته تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی پذیرفته شد و در حال حاضر از تجربه و مهارت بالایی در این زمینه برخوردار است که رضایت مشتریان خود را جلب کرده است.، میتوان گفت ایشان یکی از بهترین دکتر و جراح بینی گوشتی در کرج می باشند.

آدرس دکتر محمد اسلامیان: کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، پشت برج طالقانی، خیابان یادگاری، ساختمان پزشکان گلایل، طبقه دوم، واحد 6
شماره تلفن: 0262235381 , 09122101024

2.دکتر نجمه زندی پور

دکتر نجمه زندی پور

دکتر نجمه زندی پور فوق تخصص جراحی فک و صورت هستند و مشاوره تخصصی در این زمینه دارند. در سال 1390 به گروه جراحی فک و صورت و دهان دانشگاه علوم پزشکی همدان پیوست و مدت 5 سال را در این بخش گذراند. وی در دوران رزیدنتی نیز سمت رزیدنت ارشد بخش جراحی فک و صورت را بر عهده داشت و در این مدت به عنوان رزیدنت نمونه از سوی ریاست بیمارستان بعثه همدان معرفی و مفتخر به دریافت لوح سپاس شد.و اکنون در شهر کرج فعالیت مستمری دارند.

آدرس دکتر نجمه زندی پور: کرج-حدفاصل میدان شهدا به سمت چهارراه طالقانی-برج قائم-طبقه9 واحد32
شماره تلفن: 02632251344 , 09332661386

3.دکتر فرشته عبدالمطلبی

دکتر فرشته عبدالمطلبی

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن

– فارغ التحصیل پزشک عمومی از دانشگاه ایران در سال 1383

– فارغ التحصیل تخصص گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران در سال 1389

– عضو هیئت مدیره انجمن گوش، حلق وبینی ایران (شاخه کرج)

– دوره تکمیلی آندوسکوپی و راینولوژی

دکتر فرشته عبدالمطلبی خدمات زیر را ارائه میدهند

  • جراح پلاستیک بینی و صورت (پلک، ابرو، پروتز چانه و گونه)
  • رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس و ژل
  • جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس و درمان بیماریهای گوش
آدرس دکتر فرشته عبدالمطلبی: کرج، خیابان شهید بهشتی
شماره تلفن:  

4.دکتر عباس نوروزی

دکتر عباس نوروزی

دکتر عباس نوروزی متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی بینی هستند. وی با دانش و تجربه فراوان با انجام جراحی های متعدد بینی و جراحی های زیبایی بینی یکی از پزشکان برجسته و جا افتاده در این رده می باشد. ایشان یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در کرج از نگاه مردم می باشند.

 

آدرس دکتر عباس نوروزی: کرج، چهارراه طالقانی
شماره تلفن:  

5.دکتر سید علی نبی پور اشرفی

دکتر سید علی نبی پور اشرفی

دکتر سید علی نبی پور اشرفی، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی (گوش و حلق و بینی، زیبایی بینی و جراحی پلاستیک صورت) متولد سال 1354 است، وی در سال 1376 وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد و در سال 1384 از این دانشگاه فارغ التحصیل شد. دکتر نبی پور در سال 1393 دوره تخصصی خود را در رشته گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذراند و دکتر نبی پور تاکنون توانسته بیش از 2000 عمل جراحی بینی انجام دهد.

آدرس دکتر علی نبی پور اشرفی: کرج- نرسیده به میدان شهدا
شماره تلفن:  

ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی

اگر به دنبال جراح بینی گوشتی در کرج و فردیس هستید میتوانید به صفحه پزشک جراح بینی گوشتی در کرج و صفحه جراح بینی گوشتی در فردیس کرج مراجعه کنید. چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد تا بتوان لقب بهترین جراح را به او داد؟ به طور کلی می‌توان گفت یک جراح خوب و حرفه‌ای دارای ویژگی‌های زیر است:

1_ تحصیلات

عمل بینی جزو جراحی‌های پیچیده و دشوار است، به همین دلیل پزشک جراح باید بورد تخصصی داشته باشد. در واقع چنانچه پزشکی فاقد بورد تخصصی باشد و عمل جراحی بینی را انجام دهد، خلاف قوانین سازمان پزشکی عمل کرده و مجازات می‌شود.

2_ مهارت

دومین ویژگی که بهترین جراح دارد این است که از مهارت کافی برخوردار باشد و از بروز‌ترین متدهای جراحی استفاده کند.

3_ به روز بودن

علم پزشکی از جمله علم‌هایی بوده که دائما در حال بروز شدن است و هر ساله در کنفرانس‌های علمی و بین‌المللی متدها و روش‌های جدیدی ارائه می‌شود. یک پزشک حرفه‌ای تمام تلاش خود را می‌کند تا دانش و مهارت خود را ارتقا دهد و بروز نگه دارد.

 4_ تجربه

تجربه مکمل تحصیلات است یعنی اگر پزشک بورد تخصصی و دانش کافی را داشته باشد اما سابقه کافی را نداشته باشد به راحتی نمی‌توان به او اعتماد کرد. معمولا به پزشکی که به مدت ۵ سال هفته‌ای دو جراحی بینی را انجام داده باشد، جراح با‌تجربه می‌گویند.

5_ مشاوره پیش از عمل

مشاوره قبل عمل یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که جراحان برجسته دارند این است که وضعیت فرد مورد‌نظر را از جهت‌های مختلف به طور کامل بررسی می‌کنند‌. پس اگر به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در کرج هستید به پزشکی مراجعه کنید که وقت کافی را برای مشاوره پیش از عمل صرف می‌کند.

معمولا طی این جلسات مشاوره از چهره فرد عکس گرفته می‌شود و با نرم‌افزارهای مخصوص، فرم‌های مختلف بینی را بر روی چهره فرد امتحان می‌کنند و پس از قطعی شدن عمل جراحی به طور کامل کارهایی که فرد قبل از عمل باید انجام دهد و همچنین روش‌های مراقبت پس از عمل را آموزش می‌دهند.

6_ صداقت

صداقت از دیگر ویژگی‌هایی که یک پزشک جراح باید داشته باشد. مثلا اگر جراحی بینی برای فرد خطر‌آفرین باشد پزشک باید این نکته را به فرد گوشزد کند. متاسفانه به طور اندک دیده شده که برخی از جراحان فقط به فکر منافع مالی خود هستند و تمام افراد را تحت عمل جراحی قرار می‌دهند.

7_ اخلاق خوب و رفتار مناسب

از دیگر ویژگی‌هایی مثبتی که یک پزشک جراح باید داشته باشد، اخلاق خوب و برخورد مناسب با بیمار است. چون برخورد اخلاق بد و رفتار نا‌مناسب پزشک باعث ایجاد استرس و اضطراب در فرد می‌شود و استرس زیاد فرد می‌تواند بر روی نتیجه عمل نیز اثر بدی داشته باشد.

8_ بررسی بیمار پس از عمل

یک پزشک خوب و حرفه‌ای به منظور دیدن نتیجه کار خود، پس از انجام عمل نیز وضعیت بیمار به دقت بررسی می‌کند تا در صورت وجود مشکلات احتمالی بتواند آن‌ها را برطرف کند. همچنین مراقبت‌های پس از عمل را مجدد به او یادآوری می‌کند.

9_ ارائه خدمات با قیمت منصفانه

شاید خیلی افراد تصور می‌کنند که قیمت بالا نشانه مهارت پزشک است. در صورتی که چنین چیزی کاملا اشتباه بوده و یک جراح حرفه‌ای برای انجام عمل هزینه متعارف و منصفانه‌ای دریافت می‌کند. البته به پزشکانی که قیمت بسیار کمی را دریافت می‌کنند هم نمی‌توان اعتماد کرد زیرا قیمت پایین آن‌ها معمولا به دلیل تجربه کم در جراحی است.

چگونه می‌توان بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را پیدا کرد؟

در بخش قبلی به طور مختصر به ویژگی‌های بهترین جراح بینی گوشتی در کرج پرداخته شد. حال نکته دیگری که وجود دارد این است که چطور می‌توان بهترین جراح بینی در کرج را پیدا کرد؟ برای یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در کرج باید اقدامات زیر را انجام داد:

جستجو در گوگل

پیش از کاری باید عبارت بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را در موتور جستجو گوگل جستجو کرد که قطعا لیستی از بهترین پزشکان نمایش داده می‌شود. پس از یافتن اسامی می‌توان اقداماتی که در ادامه بیان شده را انجام داد.

بررسی سوابق جراح

همانطور که در قسمت قبلی  به آن اشاره شد، یکی از ویژگی‌های بهترین جراح بینی گوشتی در کرج، تجربه و سابقه است. پس افرادی که به دنبال یک جراح خوب هستند پیش از هر کاری بهتر است که سوابق کاری جراح را بررسی کنند. با توجه به سیستمی شدن اطلاعات تحصیلی و کاری پزشکان، معمولا با وارد کردن نام پزشک مورد‌نظر در موتور جستجو گوگل می‌توان تمامی سوابق تحصیلی و کاری او را مشاهده کرد.

بررسی نمونه کار پزشک در اینترنت و رسانه ‌های اجتماعی

در حال حاضر با توجه به گسترش فناوری و شبکه‌های اجتماعی، اکثر جراحان سایت اینترنتی دارند یا در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت می‌کنند. با سر زدن به سایت یا صفحه پزشک می‌توان نمونه کارهای او را مشاهده کرد و از نظرات دیگران نیز مطلع شد.

پرس و جو از بیماران

یکی از روش‌هایی که می‌تواند به یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در کرج کمک کند، پرس و جو از کسانی که توسط پزشک مورد‌نظر، تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند‌. بدون شک تجربیات این افراد می‌تواند فرایند انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در کرج را ساده‌تر کند.

 کمک گرفتن از سایر پزشکان متخصص

از آنجایی که کارهای درمانی به یکدیگر مرتبط هستند معمولا پزشکان متخصص با یکدیگر ارتباط دارند به عنوان مثال اگر فرد به صورت دوره‌ای و منظم به متخصص پوست و مو مراجعه می‌کند، می‌تواند از پزشک پوست خود بپرسد که بهتران جراح بینی گوشتی در کرج کیست تا در صورت امکان او را راهنمایی کند.

کلام آخر

معمولا فرایند جراحی بینی‌های گوشتی کمی پیچیده‌تر از بینی‌های معمولی و استخوانی است زیرا پوست این افراد کمی ضخیم‌تر است و بینی آن‌ها غضروف کم‌تری دارد. در نتیجه پزشک مورد‌نظر باید مهارت و دانش کافی را در زمینه جراحی و زیبایی داشته باشد و افراد برای انتخاب جراح باید کمی دقت و وسواس به خرج دهند. به همین منظور در این مطلب از سایت (پزشک کرج) به بررسی بهترین جراح بینی گوشتی در کرج پرداختیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا