پزشکان

بهترین جراح چاقی در کرج سال [1402]❤️+ لیست 5 تایی

The best bariatric surgeon in Karaj 1402

چاقی و اضافه وزن یکی از مشکلات رایج در خانم‌ها و آقایان بی‎تحرک و کم‎تحرک است که می‌تواند عوارض بسیار زیادی را به‎همراه داشته باشد. روش‌های متنوعی برای درمان چاقی و اضافه وزن وجود دارند که تنها یکی از این روش‌ها که اثربخشی بسیار خوبی نیز دارد، جراحی چاقی است. جراحی چاقی یک عمل جراحی ایمن و در عین حال اثربخش است که فقط در شرایط خاص برای بیماران انجام می‌شود. برای انجام این جراحی لازم است که افراد حتما به بهترین جراح چاقی در کرج مراجعه کنند. در غیر این صورت ممکن است با عوارض جبران ناپذیری در اثر انجام این عمل جراحی مواجه شوند.

بهترین جراح چاقی در کرج

جراحی چاقی چیست؟

چاقی یکی از بیماری‌های رایج در سنین مختلف است که متاسفانه افراد زیادی به واسطه شرایط جسمی خودشان با این بیماری مواجه می‌شوند. جراحی چاقی روشی برای کنترل وزن و کاهش وزن است که هم ایمنی بالایی دارد، هم برای افرادی که مقاوم به درمان چاقی با روش‌های رایج مانند ورزش و رژیم غذایی نیستند، مناسب است.

جراحی چاقی می‌تواند علاوه بر اینکه باعث بهبود تناسب اندام در افراد چاق شود و اعتماد به نفس افراد را افزایش دهد، تاثیر زیادی روی رفع مشکلات گوارشی داشته باشد. بهبود رفلاکس معده، بهبود شرایط هضم غذاها و کاهش دل درد و شکم‎درد از جمله فواید انجام این عمل جراحی است که هم موثر است، هم می‌تواند با ایمنی بالایی انجام شود.

5 تا از بهترین جراح چاقی در کرج را بشناسید!

توضیحات مختصری درباره جراحی چاقی برای شما دادیم، حال به معرفی بهترین جراح چاقی در کرج میپردازیم:

۱.دکتر پرهام فراهانی

دکتر پرهام فراهانی

دکتر پرهام خوشدانی فراهانی فوق تخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی در کرج می باشد. او در بهترین دانشگاه های ایران پزشکی عمومی و جراحی خواند. علاوه بر انجام انواع عمل های پزشکی مانند جراحی روده، جراحی معده، جراحی تیروئید، جراحی کاهش وزن و …. آنها همچنین مهارت و یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج می باشد ایشان با تجربه بسیار خوبی در انجام جراحی زیبایی بدن دارند. دکتر فراهانی یکی از بهترین جراح چاقی در کرج از نگاه مردم می باشد.

خدمات دکتر پرهام فراهانی به شرح زیر است:

 • جراحی روده
 • جراحی تیروئید
 • پیکر تراشی
 • جراحی لاپاراسکوپی
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی اسلیو معد
 • جراحی کیسه صفرا
 • جراحی مری و معده
آدرس دکتر پرهام فراهانی: کرج- خيابان شهيد بهشتي – بين ميدان شهدا و چهارراه طالقاني – طبقه فوقاني داروخانه محجوب
شماره تلفن: 09352685396

2.دکتر ماهر کردی

دکتر ماهر کردی

گروه جراحی اسلیم بیوتی متشکل از جناب آقای دکتر ماهر کردی فوق تخصص جراحی چاقی و فلوشیپ لاپاراسکوپی و دکتر سعید سینا فوق تخصص جراحی عمومی، زیبایی و لاپاراسکوپی؛ به عنوان اولین و تنها تیم مجاز جراحی چاقی لاپاراسکوپی در استان البرز در زمینه جراحی چاقی (اسلیو، بای پس)، جراحی زیبایی و انواع عمل های درمانی فعالیت می کند. سابقه انجام هزاران عمل موفق، مشاوره های دقیق و علمی قبل و بعد از عمل و همچنین حضور دو جراح باعث تشویق و اعتماد بیماران کاندید شده و در نهایت منجر به کاهش عوارض عمل می شود.

خدمات دکتر ماهر کردی به شرح زیر است:

 • فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی و چاقی از دانشگاه ایران
 • عضو انجمن جراحی چاقی جهان
 • عضو انجمن جراحی چاقی ایران
 • عضو انجمن جراحی درون بین ایران
 • انجام پیش از ۲ هزار جراحی چاقی موفق
 • انجام اولین جراحی آشالازی لاپاراسکوپی در کرج
 • انجام اولین جراحی تراکوسکوپی در کرج
 • انجام اولین جراحی بای پس کلاسیک و اولین جراحی مینی بای پس لاپاراسکوپی در کرج
 • انجام اولین جراحی کولدوک به صورت لاپاراسکوپی در کرج
 • انجام انواع جراحی ها بصورت تیمی، توسط تیم کامل جراحی
 • مسلط به زبان فارسی، عربی و انگلیسی
 • ایده پرداز اولین اپلیکیشن مختص به جراحی چاقی در ایران سلیم
آدرس دکتر ماهر کردی: کرج، بین چهار راه طالقانی و میدان شهدا، برج قائم، طبقه ۴، واحد ۱۲
شماره تلفن: ۰۹۰۳-۴۲۴-۳۹۷۱

3.دکتر محمدجواد باقری

دکتر محمدجواد باقری

بورد تخصصی جراحی عمومی

– عضو رسمی انجمن بین المللی جراحی چاقی (IFSO)
– عضو رسمی انجمن جراحان درونبین

سوابق تحصیلی
1. ورودی سال 1382 پزشکی عمومی دانشگاه تهران با رتبه 58
2. ورودی سال 1391 جراحی عمومی دانشگاه تهران
3. ورودی سال 1397 دوره فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و چاقی دانشگاه تهران

آدرس محمدجواد باقری: کرج- جهانشهر
شماره تلفن:  

4.کلینیک چاقی و زیبایی البرز

کلینیک چاقی و زیبایی البرز

در کلینیک زیبایی و چاقی البرز، کلیه خدماتی که توسط فوق تخصص دکتر جراح چاقی در کرج برای زیبایی انجام می‌گیرد، به منظور داشتن تناسب و زیبایی اندام مراجعه‌کنندگان است. حال خدماتی که می‌تواند به داشتن اندامی متناسب به شما کمک کند شامل موارد زیر است:

خدمات کلینیک زیبایی و چاقی البرز به شرح زیر است:

 • بای پس معده
 • لیپوماتیک
 • ابدومینوپلاستی
 • اسلیو معده
 • ماموپلاستی
 • و…
آدرس کلینیک زیبایی و چاقی البرز: کرج- میدان مدنی
شماره تلفن:  

5.دکتر امید نامداری

دکتر امید نامداری

دکتر امید نامداری در سال 1353 وارد دانشگاه تهران، فارغ التحصیل دکتری عمومی در سال 1360، تکمیل جراحی عمومی در دانشگاه شهید بهشتی در سال 1368، دارای 9 سال سابقه در زمینه کاهش وزن، زیبایی و جراحی عمومی و عضویت در انجمن جراحان در ایالت در حال حاضر فعالیت های وی در کلینیک دی، بیمارستان مریم، بیمارستان کوثر و مطب خصوصی وی می باشد.

خدمات دکتر امید نامداری به شرح زیر است:

 • بای پس معده
 • لیپوماتیک
 • ابدومینوپلاستی
 • اسلیو معده
 • ماموپلاستی
 • و…
آدرس دکتر امید نامداری: کرج، چهارراه طالقانی
شماره تلفن:  

انواع روش‌های درمان چاقی با جراحی

درمان چاقی با جراحی با کاهش سایز معده یا روده انجام می‌شود. بدین ترتیب افراد چاق دیگر میلی به غذا خوردن نخواهند داشت، چون حجم سیستم گوارش آن‌ها کاهش پیدا می‌کند. انتخاب بهترین روش برای درمان چاقی با جراحی بستگی به شرایط جسمی فرد، میزان اضافه وزن و نظر پزشک دارد. گاهی اوقات افراد می‌توانند با یک جراحی ساده اضافه وزن خودشان را کاهش دهند؛ اما در برخی از موارد نیز نیاز است که جراحی‌های پیچیده‎تر برای رسیدن به نتیجه بهتر انجام شوند. از جمله روش‌های جراحی چاقی که توسط پزشکان مختلف انجام می‌شوند، عبارتند از:

اسلیو معده

یکی از بهترین روش‌های جراحی برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل، اسلیو معده است. در این روش بخش زیادی از معده شخص برداشته می‌شود تا حجم معده کاهش پیدا کند. در این صورت فرد میل کمتری به غذا خوردن دارد و می‌تواند حجم غذای مصرفی خودش را کنترل کند.

بای پس معده

بای پس معده یکی دیگر از روش‌های درمانی است که می‌تواند برای کاهش وزن مورد استفاده قرار گیرد. این روش قسمت فوقانی معده به بخشی از روده کوچک متصل می‌شود تا مواد غذایی به صورت مستقیم از معده به روده انتقال داده شوند. کوچک شدن معده باعث کاهش میل افراد به غذا خوردن می‌شود. همچنین به دلیل اینکه غذاها به‎صورت مستقیم به روده انتقال داده می‌شوند، مواد غذایی کمتری جذاب می‌شوند.

بای پس با سوییچ اثنی عشری

بای پس با سوییچ اثنی عشر یکی دیگر از روش‌های درمانی چاقی است. در این روش بخشی از معده برداشته می‌شود. سپس با دستکاری روده برای جلوگیری از عبور غذا از بخشی از آن، می‌توان مراحل بعدی بای پس را انجام دهد. در نهایت کیسه صفرا در این عمل جراحی برداشته می‌شود تا اضافه وزن کنترل شود و فرد احساس سیری بیشتری داشته باشد.

حلقه گذاری معده

حلقه گذاری معده که توسط بهترین جراح چاقی در کرج انجام می‌شود، روشی برای کاهش حجم معده است. در این روش از یک حلقه استفاده می‌شود که حجم زیادی از معده را اشغال می‌کند و اجازه می‌دهد تا معده به یک کیسه کوچک تبدیل شود.

آیا جراحی چاقی ایمن است؟

جراحی چاقی یک روش ایمن و در عین حال اثربخش برای کاهش وزن و رسیدن به وزن و تناسب اندام است. جراحی چاقی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی کنترل وزن داشته باشد و اعتماد به نفس از دست رفته فرد در اثر چاقی را بازگرداند. همه این موارد جزء مزایای جراحی چاقی هستند؛ اما موضوعی که می‌تواند برای افراد نگران‎کننده باشد، بحث عوارض جراحی چاقی است.

به طور کلی جراحی چاقی فقط در مواردی قابل انجام است که افراد نیاز به درمان شرایط خودشان با یک روش ایمن داشته باشند و هیچ روش دیگری برای آن‌ها کارآمد نباشد. بنابراین، همه افراد نیازی به انجام این روش برای درمان چاقی و اضافه وزن نخواهند داشت؛ اما اگر پزشک توصیه به انجام جراحی چاقی دارد، بهتر است که افراد با در نظر گرفتن بهترین جراح چاقی در کرج، این جراحی را انجام دهند. در این صورت این جراحی نه تنها برای افراد مفید است، بلکه می‌تواند باعث جلوگیری از ابتلای آن‌ها به بیماری‌های مختلف دیگر نیز شود.

اهمیت مراجعه بهترین جراح چاقی در کرج برای درمان اضافه وزن

انجام جراحی چاقی می‌تواند باعث کنترل وزن و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف مانند دیابت، بیماری‌های قلبی و عروقی، سکته قلبی و … شود. البته در شرایطی که افراد می‌توانند با رژیم‌های لاغری و انجام تمرینات ورزشی به وزن ایده‎آل برسند، نیازی به انجام عمل جراحی نیست. فقط در شرایطی نیاز به انجام جراحی است که افراد دارای بیماری‌های زمینه‎ای باشند و وزن آن‌ها با هیچ روشی به وزن ایده‎آل نزدیک نشود. اگر به دنبال بهترین کلینیک لاغری در کرج هستید کلیک کنید.

مراجعه به یک پزشک متخصص برای درمان چاقی در کرج می‌تواند مزایای زیادی را به‎همراه داشته باشد؛ اما افراد باید حتما به بهترین جراح چاقی در کرج مراجعه کنند تا بتوانند اضافه وزن خود را درمان کنند و شاهد کنترل شرایط جسمی ناشی از چاقی خود باشند. متاسفانه برخی از افراد بدون توجه به تجربه و تبحر پزشک، از پزشکان مختلف برای درمان چاقی کمک می‌گیرند؛ اما به نتیجه‎ای که باید نمی‌رسند.

عمل جراحی چاقی عوارض زیادی ندارد، ولی جزء عمل‌های حساس است که باید با دقت زیاد و تجربه کافی انجام شود. در غیر این صورت احتمال اینکه افراد در کنار کاهش وزن شاهد یک‎سری عوارض دیگر در بدن خودشان باشند، افزایش پیدا می‌کند.

بهترین جراح چاقی در کرج

بهترین جراح چاقی در کرج، جراحی است که در این زمینه تخصص و تجربه کافی دارد. انجام جراحی‌های موفق و حرفه‎ای می‌تواند باعث شود تا آن جراح بهترین روش درمانی را برای بیمار انتخاب کند و بیمار نیز بهترین نتیجه را از درمان چاقی مشاهده کند.

پزشک کرج بهترین سایت برای ارائه لیست بهترین جراحان چاقی در کرج است. اگر بنا به شرایط خودتان، قادر به خارج شدن از خانه نیستید و می‌خواهید از طریق اینترنت در مورد بهترین جراح چاقی در کرج اطلاعات کسب کنید، کافیست که به سایت پزشک کرج مراجعه کنید تا لیستی از بهترین پزشکان را دریافت نمایید. بررسی نظرات بیماران قبلی یک پزشک و اثربخشی جراحی‌های انجام شده توسط پزشک از اهمیت بسیار زیادی برخودار است.

سخن پایانی

مراجعه بهترین جراح چاقی در کرج به شما امکان کنترل وزن و کاهش وزن را در کوتاه‎ترین زمان ممکن می‌دهد. پس حتما در مورد بهترین جراح چاقی تحقیق کنید و با خیالی راحت به بهترین جراح برای کاهش وزن خودتان مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا