پزشکان

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج سال [1402]❤️+ لیست 5 تایی

Angioplasty doctor in Karaj 1402

بیماری‌های قلبی و عروقی یکی از علت‌های اصلی مرگ‎و‎میر در جهان هستند که می‌توانند افراد زیادی را درگیر خود کنند. متاسفانه، بسیاری از افراد مسن با این بیماری مواجه هستند و به‎دلیل تنگی عروق در معرض خطر سکته قلبی نیز می‌باشند. همین موضوع باعث شده تا روش‌های جدیدی برای جلوگیری از تنگی و گرفتگی عروق و یا درمان این مشکلات روی کار بیایند که هر کدام مزایای خاص خودشان را دارند. بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج، به شما این امکان را می‌دهد تا به‎صورت تخصصی از خدمات باز کردن عروق گرفته استفاده کنید. در سایت پزشک کرج، لیستی از بهترین متخصصین آنژیوپلاستی در کرج در اختیار شما قرار داده می‌شود که می‌توانید با مراجعه به آن‌ها، از تشدید بیماری‌های خود جلوگیری کنید.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج

آنژیوپلاستی چیست و چرا انجام می‌شود؟

بیماری‌های قلبی و عروقی هنوز هم بی رحمانه در حال پیشرفت در میان جهانیان هستند. همین موضوع باعث شده تا پیشرفت‌های بسیار زیادی در حوزه درمان بیماری‌های قلبی و عروقی ایجاد شود. آنژیوپلاستی یکی از انواع بیماری‌های قلبی و عروقی است که می‌تواند برای درمان گرفتگی عروق انجام شود. در واقع، این روش درمانی مکمل آنژیوگرافی است که در آن یک‎سری ابزارهای مختلف از طریق رگ‌های بزرگ بدن، وارد قلب می‌شوند تا مراحل باز کردن عروق گرفته انجام شوند.

دلیل انجام آنژیوپلاستی، باز کردن گرفتگی رگ‌های قلب است. در واقع، ممکن است افراد به ‎دلیل مصرف مواد غذایی نامناسب و چربی‌های بیش از حد، با مشکل گرفتگی عروق مواجه شوند. در ابتدا گرفتگی عروق کوچک بوده و علائم شدیدی را به‎دنبال ندارد؛ اما رفته رفته این گرفتگی تشدید می‌شود، به طوری که می‌تواند باعث تجمع خون در یک رگ و حتی لخته خون شود.

افرادی که با گرفتگی عروق مواجه می‌شوند، به‎مرور زمان در معرض خطر سکته قلبی قرار می‌گیرند. به همین خاطر، درمان به موقع این بیماری با آنژیوگرافی ضروری است و لازم است که بیماران این روش درمانی را در موقع مناسب انجام دهند.

معرفی بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج + لیست 5 تایی

حال که فهمیدیم آنژیوپلاستی چیست و راه های درمان آن چیست، میرسیم به معرفی بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج:

1.دکتر ناصر مهتاب

دکتر ناصر مهتاب

دکتر ناصر مهتاب، یکی از بهترین دکتر قلب در کرج تهران از نگاه مردم می باشد،با تجربه زیادی که در این زمینه دارد توانسته است مشکل 99درصد بیمارهای خود را به خوبی تشخیص و معالجه کند، از نظر مردم قدرت تشخیص دهی دکتر ناصر مهتاب بسیار قابل توجه می باشد و یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج می باشد.

آدرس دکتر ناصر مهتاب: چهارراه طالقانی – جنب اداره پست – جنب کاچیران – ساختمان امید – طیقه 4
شماره تلفن: ۰۲۶-۳۲۲۶۵۵۷۴ , ۰۲۶-۳۲۲۶۵۵۷۵

2.دکتر لیلا عسگرپور

دکتر لیلا عسگرپور

دکتر لیلا عسگرپور متخصص قلب و عروق متولد 1356 تهران – مقیم تهران، ورود به دانشگاه تهران در سال 1375 در رشته پزشکی عمومی با رتبه عالی در دانشگاه سراسری، ورود به سال 1386 در مقطع دستیاری قلب و عروق دانشگاه تهران (مرکز قلب تهران) و دریافت مدرک کارشناسی قلب و عروق در سال 1390.

خدمات دکتر لیلا عسگرپور به شرح زیر است:

 • ارائه پايان نامه دکترای تخصصی بیماریهای قلب وعروق با عنوان ” بررسی نتایج و عوارض بستن مجرای شریانی باز (Patent ductus arteriosus) به دو روش جراحی وپرکوتانئوس device” در بیمارستان مرکز قلب تهران
 • رائه پايان نامه دكتراي عمومي با عنوان ” مقایسه سطح سرمی هموسیستئین در افراد مبتلا به سندرم تخمدان پلیکیستیک و طبیعی “
 • ارائه مقاله حاملگی و بیماریهای قلبی سال ۱۳۹۰
 • ارائه مقاله Systemic Hypertension سال 1390
 • حضور فعال در دهها همايش تخصصي قلب و عروق
 • شركت در انجمن هاي تخصصي قلب
آدرس دکتر لیلا عسگرپور: کرج، خ بهشتی بین م شهداء و چهار راه طالقانی، برج رازی (ساختمان بانک آینده)، ط ۷، واحد ۷۳
شماره تلفن: ۰۲۶-۳۲۲۷۹۷۴۱ , ۰۹۳۰-۲۷۹۷۶۱۶

3.دکتر محسن مولوی اردکانی

دکتر محسن مولوی اردکانی

دکتر محسن مولوی اردکانی متخصص قلب و عروق درشهر کرج با بیش از 33 سال تجربه در این زمینه توانسته است به یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج تبدیل شود، دکتر محسن مولوی یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.

آدرس دکتر محسن مولوی اردکانی: میدان شهدا – ابتدای خیابان بهار – کوچه شهید طاهری – ساختمان پزشکان بهار – طبقه دوم – واحد 8
شماره تلفن: ۰۲۶-۳۲۲۵۳۰۴۵ , ۰۹۰۱-۱۹۶-۵۹۰۵

4.دکتر فاطمه نعمتی

دکتر فاطمه نعمتی

سوابق تحصیلی:

۱) فارغ التحصیل دوره پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران در شهریور ماه ۱۳۸۳
۲) فارغ التحصیل دوره تخصص قلب و عروق از دانشگاه تهران در شهریور ماه ۱۳۹۳
۳) دارای بورد تخصصی قلب و عروق دانشگاه تهران

سوابق شغلی:

۱) متخصص قلب و عروق از سال ۱۳۹۴ در بیمارستان های شهید رجایی و شهید مدنی کرج و بیمارستان امام جعفر صادق هشتگرد
۲) مطب تخصصی قلب و عروق

مهارت ها:

 • ۱) تشخیص و درمان ریسک فاکتورهای بیماری های عروق کرونر، چربی خون، فشار خون
 • ۲) انجام نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش و آنژیوگرافی
 • ۳) تفسیر هولتر فشار خون و هولتر نوار قلب
 • ۴) بررسی و مشاوره قلبی عروقی قبل از عمل جراحی و سایر پروسیجرهای تهاجمی
 • دکتر محسن مولوی اردکانی متخصص قلب و عروق درشهر کرج با بیش از 33 سال تجربه در این زمینه توانسته است به یکی از بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج تبدیل شود، دکتر محسن مولوی یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.
آدرس دکتر فاطمه نعمتی: کرج، خیابان شهید بهشتی، ما بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، برج نیلوفر، طبقه 9، واحد 33
شماره تلفن: 0910-047-6979 , 026-32407221

5.دکتر مهدی ساجدی خانیان

دکتر مهدی ساجدی خانیان

دکتر مهدی ساجدی خانیان، دارای بورد تخصصی بیماریهای داخلی بورد فوق تخصصی بیماریهای قلب و عروق فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی درمان بیماریهای قلب و عروق، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، بیماریهای عروق محیطی و عروق کاروتید گردن در مطب نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش انجام می شود. همکاری با بیمارستان شهید رجایی کرج، بیمارستان مدائن تهران، بیمارستان امام خمینی کرج

آدرس دکتر مهدی ساجدی خانیان: کرج، چهارراه طالقانی خیابان گلها، ساختمان بنای ماندگار، واحد 401
شماره تلفن: 02632232212 – 09039408212 – 02632232216

انواع روش‌های باز کردن عروق با آنژیوپلاستی

هدف از انجام آنژیوپلاستی رفع گرفتگی عروق است؛ اما انجام آن با دو روش کلی صورت می‌گیرد که بسته به شدت گرفتگی می‌توان از یکی از روش‌ها کمک گرفت.

رفع گرفتگی عروق با بالن

یکی از روش‌های باز کردن عروق گرفته با کمک آنژیوپلاستی، استفاده از بالن است. در این روش یک بالن به ‎صورت متراکم و بسته وارد عروق بزرگ بدن مانند رگ بازو یا رگ کشاله ران می‌شود و کم کم از طریق رگ‌های دیگر وارد رگ دچار گرفتگی خواهد شد. سپس، بالن با توجه به داده‌های تصویری به آرامی باد می‌شود تا رگ بسته شده باز گردد. در نهایت مجددا بالن به ‎همراه ابزارهای مخصوص از رگ باز می‌شوند.

مطلب مرتبط: بهترین دکتر قلب در کرج

رفع گرفتگی عروق با استنت

یکی دیگر از روش‌های رفع گرفتگی عروق با آنژیوپلاستی، استفاده از استنت است. این روش زمانی انجام می‌شود که گرفتگی عروق شدیدتر باشد و نتوان با بالن آن را رفع کرد. استنت‌ها یک داربست فلزی هستند که می‌توانند در جداره عروق قرار بگیرند و از بسته شدن آن‌ها جلوگیری کنند. برای انجام این روش نیز لازم است که از طریق رگ کشاله ران و یا رگ بازو یک کاتتر به ‎همراه دیگر ابزارها وارد رگ اصلی که دچار گرفتگی شده، شود. یک استنت و یک بالن نیز به همراه کاتتر وارد رگ می‌شوند. برای رفع گرفتگی و باز کردن رگ، ابتدا بالن باد می‌شود تا استنت جمع و متراکم شده باز شود و به جداره دیواره رگ بچسبد. در این صورت تا زمانی که استنت در رگ قرار داده شده باشد، می‌تواند از بسته شدن مجدد رگ جلوگیری کند.

آیا آنژیوپلاستی همان آنژیوگرافی است؟

آنژیوپلاستی یک روش درمانی است که پس از آنژیوگرافی روی کار آمد. برای انجام آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی لازم است که از یک‎سری کاتترها که می‌توانند با داشتن دوربین‌های کوچک وارد عروق شوند و فضای داخل عروق را تصویربرداری کنند، استفاده می‌شود؛ اما در روش آنژیوگرافی، هدف تشخیص بیماری‌ها و محل گرفتگی عروق است، ولی در روش آنژیوپلاستی هدف درمان گرفتگی عروق و رفع این مشکل خواهد بود.

در آنژیوگرافی از ابزارهایی مانند بالن یا استنت استفاده می‌شود؛ اما در آنژیوپلاستی نیازی به استفاده از این ابزارها نیست. به همین خاطر مراحل انجام آنژیوگرافی به مراتب کوتاه‎تر از مراحل آنژیوپلاستی است. معمولا آنژیوگرافی به عنوان روش تشخیصی در ابتدا انجام می‌شود و در صورتی که نیاز به باز کردن عروق باشد، از روش آنژیوپلاستی استفاده خواهد شد.

اهمیت مراجعه به بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج

اگرچه روش آنژیوپلاستی یک روش ایمن و بدون دردسر است که می‌تواند بیماری‌ها و مشکلات رایج قلبی را بدون عارضه برطرف کند؛ اما اگر به بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج مراجعه نکنید، احتمال اینکه شاهد عوارض خاصی باشید وجود دارد. حتی ارسال یک کاتتر درون رگ نیز اگر به صورت تخصصی و با تجربه و دانش متخصص انجام نشود، می‌تواند باعث پارگی رگ شود.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج، در ابتدا مراحل تشخیص را به ‎صورت اصولی انجام می‌دهد. سپس بر اساس نوع تشخیص انجام شده، اقدام به درمان می‌کند. استفاده از ابزار درمانی مناسب (بالن یا استنت) نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. گاهی اوقات استفاده از بالن برای درمان کافی نیست و لازم است که پزشک از استنت استفاده کند. تشخیص به موقع هر یک از این روش‌ها و انجام آن‌ها به ‎صورت ایمن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بنابراین، اگر قصد مراجعه به پزشک برای انجام آنژیوپلاستی را دارید، بهتر است که از همین ابتدا به ‎دنبال یک پزشک حرفه‎ ای و خوب باشید. در غیر این صورت احتمال عود مجدد مشکل و یا حتی مشاهده عوارض بعدی در اثر عدم درمان مناسب، وجود دارد.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج کیست؟

حتی اگر به بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج مراجعه کنید، باز هم احتمال اینکه گرفتگی عروق شما مجددا بازگردند، وجود دارد. به همین خاطر مراقبت اصولی و مراجعه منظم به پزشک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج دارای تجربه و دانش کافی برای انجام این روش درمانی است. اگر به ‎دنبال بهترین متخصص آنژیوپلاستی در کرج هستید، می‌توانید لیست این پزشکان را از طریق سایت پزشک کرج مشاهده کنید. بررسی نظرات بیماران قبلی و شرایط فعلی آن‌ها نیز می‌تواند به شما برای انتخاب بهترین پزشک کمک کند. بهتر است به بیمارستانی که پزشک برای انجام آنژیوپلاستی به آن مراجعه می‌کند نیز توجه داشته باشید.

سخن پایانی

در این مقاله در مورد آنژیوپلاستی، مراحل انجام آن و انواع روش‌های درمان گرفتگی عروق با کمک این روش درمانی صحبت کردیم. اگر بنا به تشخیص پزشک قصد انجام آنژیوپلاستی را دارید، می‌توانید با مراجعه به بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج در همین صفحه بهترین دکتر آنژیوپلاستی در کرج را انتخاب کنید، مراحل درمان خود را به ‎صورت ایمن انجام دهید. انجام این روش‌های درمانی نیاز به تخصص و تجربه پزشک دارد و هر متخصصی از پس انجام برنخواهد آمد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا