پزشکانجراحی بینی

بهترین جراح بینی در کرج سال [1402]❤️+ لیست 5 تایی

اگر هر بار که روبروی آینه به خودتان نگاه می‌کنید، از فرم بینی‌تان انتقاد می‌کنید، نوبت به آن رسیده که به دنبال بهترین جراح بینی در کرج و جراحی زیبایی بینی باشید. جراحی زیبایی بینی در ایران بسیار شناخته‌شده است و روزانه افراد زیادی در شهرهای مختلف این عمل را انجام می‌دهند. خوشبختانه با وجود پزشکان مطرح جراح بینی در کرج، نیازی نیست که برای انجام این عمل جراحی به تهران بروید و هزینه‌های بالا پرداخت کنید. بهترین جراح بینی در کرج، می‌تواند به شما امکان جراحی بینی به صورت تخصصی و حرفه‌ای را بدهد. فقط کافیست که در هنگام انتخاب جراح بینی در کرج، به عملکرد جراح و نمونه کارهای او توجه داشته باشید. در این صفحه از سایت پزشک کرج، بهترین پزشکان جراحی بینی در کرج به شما معرفی شده‌اند.

بهترین جراح بینی در کرج

لیست بهترین دکتر و جراح بینی در کرج

در لیست بهترین جراح بینی در کرج، شماره تلفن نیز درج شده است که می‌توانید با هر یک از شماره تلفن‌های درج شده در سایت ارتباط بگیرید و نوبت مد نظر خودتان را در تاریخ یا زمان مشخص ثبت کنید. در صورت داشتن هر گونه سوال نیز کافیست که با شماره تلفن‌های درج شده ارتباط بگیرید.

1. دکتر محمدرضا سلیمی

دکتر محمدرضا سلیمی

دکتر محمدرضا سلیمی تحصیلات خود را در رشته پزشکی عمومی در دانشگاه تهران آغاز کرد و در سال 1380 مجدداً در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی در دانشگاه تهران پذیرفته شد. امروزه یکی از بهترین جراح بینی در کرج میباشند، برای اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با شماره های زیر تماس بگیرید.

خدمات دکتر محمدرضا سلیمی به شرح زیر است:

 • جراح و متخصص گوش و حلق و بینی از دانشگاه تهران
 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی سروگردن
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • درمان تخصصی بیماریهای گوش
 • و…
آدرس مطب دکتر محمدرضا سلیمی:

چهارراه طالقانی – جنب پست – ساختمان وزرا – طبقه 7 و 703

شماره تلفن: ۰۲۶-۳۲۲۶۵۶۶۷ , ۰۲۶-۳۲۲۶۵۶۶۸

2. دکتر اصغر عزیزی

دکتر اصغر عزیزی

دکتر اصغر عزیزی در دهه 30 در زنجان به دنیا آمد. یکی از مردان پرتلاش آن زمان که شایستگی تحصیل نداشت، علیرغم فشارهای اجتماعی و نیاز به کار، قدم به ورطه ای گذاشت که حاصل آن بیش از چهار دهه خدمت صادقانه در عرصه گوش و حلق و بینی بود. عمل جراحی. او می گوید در سال 1350 وارد دانشکده پزشکی مشهد شد و در سال 1358 در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شد و خانه پدری را در زادگاهش به کتابخانه عمومی تبدیل کرد و بیمار را در مطب خود میهمان دانست و احترام را واجب دانست. .

در سال 1340 در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی دانشگاه شیراز پذیرفته شد و به مدت 6 سال در دبی کار کرد و دو دوره ناظر را نیز در آمریکا و انگلیس گذراند. ایشان یکی از بهترین جراحان بینی در کرج از نظر مردم میباشند.

خدمات دکتر اصغر عزیزی به شرح زیر است:

 • متخصص گوش و حلق بینی
 • جراح بینی گوشتی
 • جراح بینی استخوانی
 • و…
آدرس مطب دکتر اصغر عزیزی:

کرج – جهانشهر – بلوار ماهان – روبروی اورژانس بیمارستان مدنی -جنب داروخانه دکتر طبیبی – ساختمان فراز – طبقه 3 – واحد 7

شماره تلفن: ۰۲۶-۳۴۴۹۹۸۴۰

3. دکتر فرید عطار

دکتر فرید عطار

دکتر فرید عطار جراح پلاستیک و آندوسکوپی صورت و فوق تخصص جراحی گوش و حلق و بینی در شهرستان کرج می باشد. او یکی از بهترین پزشکان ایرانی در زمینه جراحی بینی است و شهرت زیادی کسب کرده است. دکتر عطار هم اکنون در منطقه طالقانی شهرستان کرج مشغول به کار است. دارای بورد تخصصی Asia pacific, و رتبه دوم بورد . با بیش از ۷۰۰۰ جراحی موفق در یک دهه گذشته .گذراندن دوره های ویژه جراحی اندوسکوپی سینوس و جراحی با power instrument

خدمات دکتر فرید عطار به شرح زیر است:

 • متخصص گوش و حلق بینی
 • جراح بینی گوشتی
 • جراح بینی استخوانی
 • و…
آدرس مطب دکتر فرید عطار:

کرج، چهار راه طالقانی

شماره تلفن:  

4. دکتر سمانه عبدی صوفی

دکتر سمانه عبدی صوفی

دکتر سمانه عبدی صوفی جراح گوش و حلق و بینی و سر و گردن در کرج است. دکترای عمومی را با موفقیت به پایان رساند و در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی پذیرفته شد و این دوره را با نمرات عالی به پایان رساند. دکتر سمانه عبدی صوفی جراح سر و گردن کرج، جراح پلاستیک بینی و فلوشیپ حنجره و در این زمینه نمونه هایی از جراحی های بینی موفق را در کارنامه پزشکی خود دارد که نشان از تجربه و مهارت وی دارد.

خدمات دکتر سمانه عبدی صوفی به شرح زیر است:

 • متخصص گوش و حلق بینی
 • جراح بینی گوشتی
 • جراح بینی استخوانی
 • و…
آدرس مطب دکتر سمانه عبدی صوفی:

کرج، عظیمیه

شماره تلفن:  

5. دکتر معصومه نیازی

دکتر معصومه نیازی

دکتر معصومه نیازی فارغ التحصیل دانشگاه تهران و یکی از بهترین جراح زیبایی بینی و پلک و گوش و لوزه وتیرویید و انحراف بینی و گوش در کرج از نظر مردم می باشند.

خدمات دکتر معصومه نیازی به شرح زیر است:

 • متخصص گوش و حلق بینی
 • جراح بینی گوشتی
 • جراح بینی استخوانی
 • و…
آدرس مطب دکتر معصومه نیازی

کرج، عظیمیه

شماره تلفن:  

بهترین جراح بینی در کرج کیست؟

مراجعه به بهترین جراح بینی در کرج تا حد زیادی روی نتیجه جراحی بینی تاثیرگذار است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که جراحی بینی، یک جراحی متداول است و نیازی به مراجعه به پزشک خاصی برای انجام این کار ندارند. ولی متاسفانه عوارض جراحی زیبایی بینی که توسط افراد بدون تجربه انجام می‌شوند، می‌توانند برای شما آزاردهنده باشند.

بنابراین، انتخاب جراح ماهر بینی در کرج بسیار مهم است. برای اینکه بتوانید بهترین جراح را برای عمل زیبایی بینی انتخاب کنید، می‌بایست نمونه کارهای پزشکان را از نزدیک و از طریق عکس‌های موجود بررسی کنید. با پزشک صحبت کنید و مشاوره حرفه‌ای از او بگیرید. نحوه برخورد پزشک، رضایت سایر مراجعین و همچنین مدرک پزشک برای جراحی بینی، باید حتما مورد بررسی قرار گیرند و هر کدام تاثیر زیادی روی رضایت نهایی شما از عمل جراحی زیبایی بینی خواهند داشت.

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

بینی گوشتی، یکی از انواع فرم‌های بینی است که معمولا به دلیل داشتن پره‌های بزرگ، نیاز زیادی به جراحی زیبایی دارد. اگر قصد جراحی بینی گوشتی خودتان را دارید، باید بدانید که مهارت و تجربه پزشک برای جراحی زیبایی بینی گوشتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین، حتما باید به بهترین جراح بینی گوشتی در کرج مراجعه کنید و از او مشاوره دریافت نمایید. در اکثر مواقع پزشکان به واسطه تجربه‌ای که دارند، می‌توانند یک پیش بینی کلی از فرم نهایی بینی شما پس از جراحی کنند.

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج

بینی‌های استخوانی معمولا پره‌های کوچکی دارند، ولی از دید مایل بزرگ و قوزدار به نظر می‌رسند. عمل جراحی بینی استخوانی نیز می‌تواند مانند جراحی زیبایی بینی گوشتی در کرج، تخصصی و حرفه‌ای باشد. به طوری که پزشکان و جراحان باید در این زمینه باتجربه و متخصص باشند. بهترین جراح بینی استخوانی در کرج، باید بتواند ضمن زیباتر کردن فرم بینی شما، نحوه تنفس شما را نیز بهبود ببخشد. اگر مشکلی در تنفس دارید، حتما با پزشک در این مورد صحبت کنید تا در صورت نیاز تمهیدات لازم در حین عمل جراحی سنجیده شوند.

هزینه جراحی بینی در کرج

یکی از سوالات رایجی که از سوی افراد علاقه‌مند به جراحی بینی پرسیده می‌شود، هزینه جراحی بینی در کرج است. به طور کلی، جراحی زیبایی بینی می‌تواند تاثیر زیادی روی زیبایی و فرم بینی شما داشته باشد و قطعا تجربه پزشک روی این موضوع تاثیرگذار است. هر چقدر پزشکان تجربه بیشتری داشته باشند و نمونه کارهای بهتری ارائه کنند، به دلیل معروفیت خود هزینه بیشتری را نیز برای جراحی بینی در کرج دریافت می‌کنند. اگر در فردیس و گوهردشت کرج هستید و در این صفحه مراجعه کرده اید بهتر است به صفحه بهترین جراح بنیی در فردیس و صفحه بهترین جراح بینی در گوهردشت کرج مراجعه کنید.

البته هزینه دریافت شده توسط بهترین جراح بینی در کرج تحت تاثیر تکنیک‌های انجام شده برای جراحی، بیمارستان مورد نظر و همچنین شرایط بینی شما دارد. بهتر است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی زیبایی بینی در کرج، با شماره تلفن‌های درج شده در لیست پزشکان ماهر بینی در کرج در ارتباط باشید.

نحوه نوبت گیری از بهترین جراح بینی در کرج

با توجه به اینکه عمل جراحی بینی در کرج یک عمل جراحی متداول است، باید این واقعیت را بپذیرید که نوبت گیری برای این عمل جراحی در مطب‌های پزشکان کمی سخت و زمان‌بر است. البته بسته به شرایط پزشکان و همچنین ساعات حضور آن‌ها در مطب، نوبت گیری از آن‌ها شرایط متفاوتی دارد. اکثر جراحان بینی در کرج، نوبت دهی را به صورت تلفنی در نظر می‌گیرند و نیازی نیست که قبل از تماس تلفنی، به صورت حضوری به مطب مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا