پروفایل کلینیک دندانپزشکی آریا

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی آریا

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی آریا اولین و مجهزترین کلینیک تخصصی با داشتن بیش از 10 سال سابقه در استان البرز می باشد، این مجموعه به دلیل خدمات باکیفیت و ارزنده توانسته به یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج تبدیل شود. این مرکز با محیطی لوکس و مجهز، با بهره مندی از بهترین و مدرن ترین تجهیزات در فضایی به مساحت 300 مترمربع و 8 یونیت دندانپزشکی خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی ارائه می نماید. این کلینیک دارای پزشک هایی با تخصص های ویژه میباشد که میتواند بیماران را در موضاعات مختلف راهنمایی و به درمان آنها بپردازد.

کلینیک دندانپزشکی آریا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
عصب کشی با استفاده از از دستگاه روتاری
سفید کردن دندان (بلیچینگ)
کشیدن و جراحی دندان عقل نهفته
جرمگیری و بروساژ
ارتودنسی ثابت و متحرک (اطفال و بزرگسال)
جراحی فک و صورت
ایمپلنت
پروتز
جراحی لثه
درمان تخصصی ریشه
دندانپزشکی اطفال
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، طالقانی جنوبی، طبقه فوقانی بانک اقتصادنوین

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی آریا در کرج، طالقانی جنوبی، طبقه فوقانی بانک اقتصادنوین مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی آریا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا