پروفایل کلینیک دندانپزشکی بهبد

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی بهبد

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی بهبد یکی از کامل ترین، مجهزترین و بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج و در محیطی بسیار آرام و دلنشین می باشد که توسط دکتر شهریار جنانی تاسیس شده است. این مجموعه حاصل 20 سال تجربه و دانش مستمر است که به منظور ارائه کلیه خدمات درمانی، علمی ماندگار به بیماران محترم گردآوری شده. در این کلینیک خدمات دندانپزشکی کودکان، دندان مصنوعی و متحرک برای بزرگسالان، عصب کشی همه دندانها و … انجام میشوند.

کلینیک دندانپزشکی بهبد

ادامه توضیحات بستن
خدمات
اصلاح لبخند
عصب کشی
انجام امور زیبایی
اورتودنسی
ایمپلنت
انواع ترمیم های مورد نیاز
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، خیابان بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، روبه‌روی بانک انصار، مجتمع درمانی بهبد، طبقه ۵

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی بهبد در کرج، خیابان بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، روبه‌روی بانک انصار، مجتمع درمانی بهبد، طبقه ۵ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی بهبد را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا