Rayan-Dental-Clinic

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی رایان

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی رایان یک مرکز تخصصی در زمینه بهبود و زیبایی دندان در گوهردشت کرج و بهترین دکتر کامپوزیت در گوهردشت کرج در این کلینیک مشغول به فعالیت می باشد. که با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد کامپوزیت است. کامپوزیت یک نوع ماده رزینی است که برای ترمیم و بازسازی دندان‌ها به کار می‌رود. کلینیک رایان توسط بهترین دکتر کامپوزیت در گوهردشت برای شما کامپوزیت دندان انجام میشود، و توسط تیم حرفه‌ای از دندانپزشکان و پرسنل متخصص در زمینه زیبایی دندان مدیریت می‌شوند.

کلینیک دندانپزشکی رایان

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ترمیم و پر کردن دندان‌ها
جراحی دندانی
ارتودنسی
پروتزهای دندانی
ترمیم زیبایی و لمینت دندان
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 11 صبح الی 19 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

سه راه گوهردشت، ما بین سه باندی و فلکه اول گوهردشت، نبش دهم غربی کارمندان، ساختمان گلدار، ط3 واحد5

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی رایان در سه راه گوهردشت، ما بین سه باندی و فلکه اول گوهردشت، نبش دهم غربی کارمندان، ساختمان گلدار، ط3 واحد5 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی رایان را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا