پروفایل کلینیک دندانپزشکی رجایی شهر

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی رجایی شهر

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی رجایی شهر به عنوان یکی از بهترین‌ کلینیک دندانپزشکی در کرج شناخته شده است، و بهترین دکتر های دندانپزشک در این کلینیک مشغول به فعالیت می باشند، یکی از مزایای این کلینیک 24 ساعت باز بودن این کلینیک دندانپزشکی می باشد، پس بدون محدودیت زمانی میتوانید به محض مراجعه درمان خود را شروع کنید. این کلینیک با وجود مراجعین زیاد از نظر بهداشت جزو استریل ترین کلینیک های کرج و رجایی شهر میباشد.

کلینیک دندانپزشکی رجایی شهر

ادامه توضیحات بستن
خدمات
پروتز ثابت : روکش سرامیکی
ترمیم آمالگام و کامپوزیت نوری
جرم گیری و بروساژ
پروتز متحرک : کروم کبالت , پارسیل , آکریلی
جراحی دندان عقل
کشیدن دندان قدامی وخلفی
فیشور سیلنت برای کودکان بالاتر از 6 سال
فلوراید تراپی برای کودکان جهت جلوگیری از پوسیدگی دندان ها
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

شبانه روزی

یکشنبه

شبانه روزی

دوشنبه

شبانه روزی

سه شنبه

شبانه روزی

چهارشنبه

شبانه روزی

پنجشنبه

شبانه روزی

جمعه

شبانه روزی

آدرس و تلفن تماس

كرج- رجايي شهر(گوهردشت) – خيابان آزادي شمالي- نبش خيابان دوم شرقي- درمانگاه شبانه روزي رجايي شهر

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی رجایی شهر در كرج- رجايي شهر(گوهردشت) – خيابان آزادي شمالي- نبش خيابان دوم شرقي- درمانگاه شبانه روزي رجايي شهر مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی رجایی شهر را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا