پروفایل کلینیک دندانپزشکی رسا

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی رسا

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی رسا با 8 سال سابقه کار مستمر، با شماره نظام پزشکی 111583 دارای دو طبقه مجزا با 9 یونیت و اتاق مخصوص برای کودک دلبند شما با بکارگیری دستگاههای بروز و پیشرفته جهت رفاه حال شما عزیزان آماده خدمت رسانی به شما بزرگواران است. کلینیک رسا یکی ازکلینیکهای مجهز به دستگاه تصویربرداری دیجیتال (فسفر پلیت)، سیستم بروز استریل ابزار و وسایل و تنها کلینیک مجهز به دستگاه اسکنر داخل دهانی در کرج می باشد که با وجود سابقه کار بالا روش های قدیمی را به فراموشی سپرده است. و همین باعث شده این مجموعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج تبدیل شود

کلینیک دندانپزشکی رسا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
اصلاح لبخند
عصب کشی
انجام امور زیبایی
اورتودنسی
ایمپلنت
انواع ترمیم های مورد نیاز
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج- عظیمیه، نرسيده به ميدان اسبی، نبش خیابان اركيده

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی رسا در کرج- عظیمیه، نرسيده به ميدان اسبی، نبش خیابان اركيده مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی رسا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا