پروفایل کلینیک دندانپزشکی مادر

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی مادر

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی مادر یکی از بهترین کلینیک های متخصص دهان و دندان در گوهردشت، که در سال 1385 افتتاح شد، با بهره گیری از اساتید و کادر حرفه ای و مجرب، در فضایی آرام و شیک به مردمان کرج خدمترسانی میکند. تمام دستگاه های این مجموعه در بخش استریلیزاسیون مرکزی، استریل میشوند. و همچنین برای استریل سازی وسایل فلزی از اتوکلاوهای پیشرفته استفاده میشود و برای وسایل غیر فلزی از دستگاه U.V استفاده میشود. به همین دلیل به بهترین کلینیک دندانپزشکی در گوهردشت کرج تبدیل شده است.

کلینیک دندانپزشکی مادر

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ارتودنسی
بلیچینگ
ترمیمی و زیبایی
عصب کشی
ایمپلنت
اصلاح خط لبخند
کامپوزیت
درمان ریشه
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 19 عصر

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 16 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج, گوهردشت، خیابان اصلی, نبش چهارم غربی، داخل پاساژ

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی مادر در کرج, گوهردشت، خیابان اصلی, نبش چهارم غربی، داخل پاساژ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی مادر را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا