پروفایل کلینیک دندانپزشکی مهرویلا

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی مهرویلا

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی مهرویلا در منطقه مهرویلا کرج و در مساحتی بالغ بر 180 مترمربع احداث گردیده است، موسسین این کلینیک دندانپزشکی دکتر یوسف رفیع دندانپزشک دارای سابقه 10 ساله می باشد، دکتر محمد حنیف باقری نژاد دندانپزشک با دارای 13 سال سابقه و دکتر فرزین اصلانی متخصص ارتودنسی و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند، این کلینیک یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در گوهردشت کرج از نظر مردم می باشد.

کلینیک دندانپزشکی مهرویلا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
زیبایی
ترمیمی
کودکان
ایمپلنت
ارتودنسی
عصب کشی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، مهرویلا، بین 3 راه تهران و خیابان معلم، جنب بیمه رازی پلاک 342 طبقه اول

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی مهرویلا در کرج، مهرویلا، بین 3 راه تهران و خیابان معلم، جنب بیمه رازی پلاک 342 طبقه اول مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی مهرویلا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا