پروفایل کلینیک دندانپزشکی وصال

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی وصال

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی وصال در سال ۱۳۸۱تاسیس شده است موسسان این شرکت دکترحمیدرضا البرزی نیا و دکتر شهریار جنانی و مدیریت کلینیک دندانپزشکی وصال در کرج، دکتر حمیدرضا البرزی نیا بوده است. این کلینیک از نگاه مردم کرج به یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج تبدیل شده است و دارای کادر پزشکی متخصص و حرفه ای میباشد. در این کلینیک خدمات اورتودنسی دندان، متحرک و ثابت انجام پذیر است.

کلینیک دندانپزشکی وصال

ادامه توضیحات بستن
خدمات
اصلاح لبخند
عصب کشی
انجام امور زیبایی
اورتودنسی
انواع ترمیم های مورد نیاز
جرم گیری دندان
پوسیدگی دندان
بیماری لثه
عصب کشی
درمان ریشه دندان
ایمپلنت
بریج دندان در کودکان
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 21 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

كرج ، بلوارملاصدرا ، ميدان نبوت ، درمانگاه وصال ، طبقه سوم

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی وصال در كرج ، بلوارملاصدرا ، ميدان نبوت ، درمانگاه وصال ، طبقه سوم مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی وصال را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا