gohardasht-dental-clinic

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی گوهردشت

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی گوهردشت اولین مرکز شبانه روزی دندانپزشکی در این منطقه می باشد که در سال 1389 شروع به کار نموده و خدمات ویژه ای را به شهروندان عزیز با سابقه درخشان در زمینه های مختلف دندانپزشکی (عمومی و تخصصی) ارائه می نماید. و به عنوان یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در گوهردشت کرج شناخته شده است. این مرکز دارای محیطی آرام و مجلل و مجهز به سیستم استریلیزاسیون مرکزی با کمک دندانپزشکان متخصص در تمامی زمینه های تخصصی (اندو-پریو-ارتودنسی-اطفال-پروتودنسی و سایر زمینه ها) و با بکارگیری اساتید دانشگاه با استفاده از بهترین و بیشترین - تجهیزات مدرن موجود می باشد.

کلینیک دندانپزشکی گوهردشت

ادامه توضیحات بستن
خدمات
ارتودنسی
درمان ریشه
ایمپلنت
عصب کشی
اصلاح خط لبخند
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 9 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، گوهردشت، سوم غربی

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی گوهردشت در کرج، گوهردشت، سوم غربی مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی گوهردشت را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا