پروفایل کلینیک دندانپزشکی یولیا

پزشک کرجکلینیک دندانپزشکی یولیا

درباره کلینیک

کلینیک دندانپزشکی یولیا یک یک کلینیک تخخصی کامپوزیت دندان در گوهردشت کرج است. این کلینیک با با داشتن بهترین تجهیزات پیشرفته و پرسنل متخصص، به ارائه خدمات با کیفیت کامپوزیت دندان به بیماران می‌پردازد. خدمات این کلینیک شامل درمان ریشه، ایمپلنت دندان، ارتودنسی، کامپوزیت دندان و خدمات جراحی دندانپزشکی می‌شود. و به یکی از بهترین کلینیک کامپوزیت در گوهردشت شناخته شده است.

کلینیک دندانپزشکی یولیا

ادامه توضیحات بستن
خدمات
اصلاح طرح لبخند
ایمپلنت دندان
ترمیم و درمان
ارتودنسی
بلیچینگ دندان
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

یکشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

دوشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

سه شنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

چهارشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

پنجشنبه

از ساعت 10 صبح الی 19.30 عصر

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج گوهردشت خیابان دوم غربی فاز دو پلاک ۴۴

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی یولیا در کرج گوهردشت خیابان دوم غربی فاز دو پلاک ۴۴ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک دندانپزشکی یولیا را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا