پروفایل کلینیک زیبایی آسمان آبی

پزشک کرجکلینیک زیبایی آسمان آبی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی آسمان آبی، یکی از بهترین کلینیک های لیزر موهای زائد در کرج می باشد، این کلینیک نیز با بیش ۱۵ سال سابقه درخشان و رزومه پربار و انجام خدمات زیبایی موفق در لیست برترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج قرار می گیرد. این کلینیک تخصصی پوست و مو با در اختیار داشتن پزشکان زیبایی متخصص، حاذق و دوره دیده، همه روزه میزبان زیباجویان کرج است.

کلینیک زیبایی آسمان آبی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
از بین بردن موهای زائد
کاشت مو
جراحی پلک
تزریق چربی
جوانسازی
برداشتن خال
از بین بردن جای جوش
تقویت رشد مو
از بین بردن تاتو
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 8 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، خیابان بهار، نبش 25 متری ادیبی، ساختمان هما، طبقه چهارم

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی آسمان آبی در کرج، خیابان بهار، نبش 25 متری ادیبی، ساختمان هما، طبقه چهارم مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی آسمان آبی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا