alborz-beauty-clinic

پزشک کرجکلینیک زیبایی البرز

درباره کلینیک

در کلینیک زیبایی البرز، کلیه خدماتی که توسط فوق تخصص دکتر جراح زیبایی در کرج برای زیبایی انجام می‌گیرد، به منظور داشتن تناسب و زیبایی اندام مراجعه‌کنندگان است. این کلینیک با بیش از 15 سال تجربه و سابقه درخشان و همچنین کسب مهارت جزو برترین اساتید های جراحی زیبایی کشور، و هم اکنون به عنوان بهترین کلینیک جراح چاقی در کرج مشغول فعالیت هستند. کلینیک زیبایی البرز ضمن فراهم نمودن یک محیط وسیع و مجهز و همچنین تهیه دستگاه های مدرن با آخرین فناوری روز دنیا، بهترین خدمات زیبایی را به بیماران ارائه می کنند.

کلینیک زیبایی البرز

ادامه توضیحات بستن
خدمات
بای پس معده
لیپوماتیک
ابدومینوپلاستی
اسلیو معده
ماموپلاستی
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 10 صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، جهانشهر، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه دوم، واحد 5

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی البرز در کرج، جهانشهر، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه دوم، واحد 5 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی البرز را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا