clinic-beauty-Dr-Anoushe

پزشک کرجکلینیک زیبایی دکتر انوشه

درباره کلینیک

استفاده از دستگاه های مدرن و روز دنیا تاثیر بسزایی در کارایی، دوام و راحتی زیباجو دارد. کلینیک زیبایی دکتر انوشه در یک فضای وسیع، مدرن و مجهز واقع شده و ضمن بهره مندی از نیروی انسانی متخصص انواع خدمات زیبایی را به زیباجویان عزیز عرضه می دارد. و همین امر باعث شده تا به یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج تبدیل شود. کلینیک دکتر شقایق انوشه رفع موهای زائد زیبا با فضایی امن و مستقل و اپراتورهای متخصص زن و مرد با استفاده از دستگاه های مختلف لیزر مدرن را به شما پیشنهاد می کند. 

کلینیک زیبایی دکتر انوشه

ادامه توضیحات بستن
خدمات
هایفوتراپی صورت
لیفت با نخ
تزریق ژل
تزریق بوتاکس
لیزر موهای زائد
مزو تراپی مو
مزو تراپی لک صورت
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان 214 غربی

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی دکتر انوشه در کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان 214 غربی مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی دکتر انوشه را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا