پروفایل کلینیک زیبایی شادی مظلومی

پزشک کرجکلینیک زیبایی شادی مظلومی

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی شادی مظلومی یکی از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج می باشد. این کلینیک زیر نظر دکتر شادی مظلومی و اپراتورهای حرفه ای خدمات لیزر موهای زائد در کرج را با ایمنی کامل ارائه می دهد. این کلینیک دارای جدیدترین دستگاه های لیزر موهای زائد از جمله دستگاه لیزر Alexandrite + Apogee می باشد. در واقع از ابتدای فعالیت این کلینیک زیبایی تا امروز شاهد ارائه بهترین خدمات زیبایی با استفاده از آخرین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا هستیم.

کلینیک زیبایی شادی مظلومی

ادامه توضیحات بستن
خدمات
لیزر موهای زائد
تزریق چربی
تزریق مزو
فیشیال
جراحی خال
جراحی خال
تزریق ژل
تزریق بوتاکس
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20.30 شب

یکشنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20.30 شب

دوشنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20.30 شب

سه شنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20.30 شب

چهارشنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20.30 شب

پنجشنبه

از ساعت 8.30 صبح الی 20.30 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان ساختمان آترا، طبقه چهارم

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی شادی مظلومی در کرج، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان ساختمان آترا، طبقه چهارم مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی شادی مظلومی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا