پروفایل کلینیک زیبایی مدس

پزشک کرجکلینیک زیبایی مدس

درباره کلینیک

کلینیک زیبایی مدس، یکی دیگر از بهترین کلینیک موهای زائد بدن در کرج می باشد، کلینیک زیبایی مدس در کرج، با بیش از ده سال سابقه، ارائه‌ دهنده خدمات متنوع آرایشی و زیبایی است. تخصص ما شامل انواع خدمات مانند تزریق ژل و بوتاکس، همچنین لیزر موهای زائد است. تیم متخصص ما با دقت و توجه بالا، تجربه‌ ای خاص و رضایت‌ بخش را برای مشتریان فراهم می‌کند.

کلینیک زیبایی مدس

ادامه توضیحات بستن
خدمات
جوانسازی پوست
لیزر درمانی
مزونیدلینگ
لیزر موهای زائد بدن
لیزر جوانساز و رفع لک
هایفوتراپی
خال برداری
آدرس بروی نقشه

ساعت کاری

روز های هفته

ساعت کاری

شنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

یکشنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

دوشنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

سه شنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

چهارشنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

پنجشنبه

از ساعت 10صبح الی 20 شب

جمعه

تعطیل

آدرس و تلفن تماس

کرج جهانشهر بلوار مولانا روبروی بیمارستان نوردیدگان مجتمع سروش طبقه سوم واحد 306

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از کلینیک معرفی شده در بالا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن کلینیک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات این کلینیک در همین صفحه به صورت کامل قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت کلینیک مورد نظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با درج راه های ارتباطی در همین صفحه پروفایل کلینیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

کلینیک زیبایی مدس در کرج جهانشهر بلوار مولانا روبروی بیمارستان نوردیدگان مجتمع سروش طبقه سوم واحد 306 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل کلینیک زیبایی مدس را ببینید.

با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود، در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین داشته باشید، اما درحال حاضر این پزشک امکان مشاوره آنلاین را ندارد.

نوبت ها به صورت تقریبی میباشد، در همین پروفایل کلینیک اطلاعات تماس، روزهای مراجعه به مطب به صورت کامل وجود دارد و ذکر شده است، توصیه میشود با تماس تلفنی نزدیک ترین نوبت آزاد را از منشی دکتر دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا