دکتر محمد کمانگر

دکتر محمد کمانگر

🩺15 سال تجربه
شماره نظام پزشکی:136763
محبوبیت پزشک
97%

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر محمد کمانگر

کرج طالقانی جنوبی نرسیده به هفت تیر نبش لاله ٣مرکز تصویر برداری نور طبقه ٣

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد کمانگر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن پزشک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات دکتر محمد کمانگر در سایت پزشک کرج قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت دکتر محمد کمانگر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کمانگر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

دکتر محمد کمانگر در کرج طالقانی جنوبی نرسیده به هفت تیر نبش لاله ٣مرکز تصویر برداری نور طبقه ٣ مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد کمانگر را ببینید.

با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کمانگر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.

دکتر محمد کمانگر، هستند و در زمینه‌های گفته شده بالا مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

دکتر محمد کمانگر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد کمانگر در سایت پزشک کرج می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.

درباره پزشک

دکتر محمد کمانگر جراح مغز و اعصاب و دیسک و ستون فقرات رتبه برتر بورد تخصصی کشور عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز استادیار دانشگاه جر احی بیماری های ستون فقرات : شامل هرنی دیسک کمر وگردن،تنگی کانال نخاعی،انحرافات ستون فقرات شامل اسکولیوز وکیفوز،ناهنجاری های مادرزادی شامل مننگوسل و...

تومورهای ستون فقرات،ضایعات عروقی ستون فقرات،تروماهای ستون فقرات و.. جراحی بیماری های مغز:شامل تومورهای مغزی، خونریزی های مغزی،ضایعات عروقی مغز،تومورهای قاعده جمجمه،بیماری های مادرزادی مانند کرانیوسینوستوز،بدشکلی های جمجمه، فشاربالای مغزی وشانت، اندوسکوپی مغزو... جراحی اعصاب محیطی: شامل سندرم تونل کوبیتال وCTS جراحی های Non invasive : شامل جراحی های انوسکوپی دیسک ،لیزر دیسک نوکلئوپلاستی،کیفوپلاستیوورتبروپلاستی.در زیر میتوانید با مشخصات درج شده جهت، مشاوره، رزرو نوبت تماس بگیرید.

  • خدمات دکتر محمد کمانگر:
  • نوار مغز(EEG) نوار عصب و عضله(EMG- NCS)
  • نوار چشم( VEP)
  • نوار گوش( BAER)
  • سونوگرافی عروق مغزی( TCD)
  • و...

دکتر محمد کمانگر یکی از بهترین پزشکان در کرج می باشد. مطب دکتر محمد کمانگر در کرج طالقانی جنوبی نرسیده به هفت تیر نبش لاله ٣مرکز تصویر برداری نور طبقه ٣ واقع شده است. برای ارتباط با مطب دکتر محمد کمانگر می توانید از شماره تلفن ۰۲۶۳۲۲۲۲۸۲۷ استفاده کنید همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام و سایت دکتر محمد کمانگر می توانید به پروفایل دکتر مراجعه نمایید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد کمانگر را در پروفایل ایشان در همین صفحه مشاهده می کنید.

 

برای مراجعه کنندگان برخی از پزشکان در سایت پزشک کرج امکان ویزیت با کمک انواع بیمه های پایه سلامت اعم از تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، ایرانیان سلامت و سایر انواع بیمه های پایه وجود دارد.

 

با اجرای کامل قانون نسخه نویسی الکترونیکی، امکان صدور نسخه الکترونیکی برای پزشکان از جمله دکتر محمد کمانگر قابل تنظیم می باشد. استفاده از خدمات نسخه نویسی الکترونیکی منوط به تشخیص پزشک است.

 

با استفاده از سایت پزشک کرج می توانید با دکتر محمد کمانگر، نوبت و مشاوره تلفنی داشته باشید. نوبت دهی آنلاین با پزشک کرج از طریق نوبت دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی) امکان پذیر است. در صورت نیاز به مراجعه حضوری به پزشک می توانید از مسیر روی نقشه (گوگل مپ) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به مراجعه حضوری به پزشک نیست و در بسیاری از موارد مشاوره تلفنی با پزشک و به صورت آنلاین و تلفنی می توانید راه حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک پیدا کنید، که اطلاعات تماس دکتر محمد کمانگر در بالا قابل مشاهده می باشد.

 

سایت پزشک کرج میزبان بیش از 1700 پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص پزشکی از جمله در شهرستان کرج است و با سهولت یافتن پزشک سعی در ارتقای سطح سلامت مردم عزیز کرج دارد. این امکان برای مشتری وجود دارد که در مورد هر پزشک نظر خود را ثبت کند تا سایر مراجعه کنندگان و بیماران قبل از مراجعه از نظرات دکتر محمد کمانگر مطلع شوند که در انتهای همین صفحه قابل مشاهده است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دکتر محمد کمانگر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا