دکتر وحید مرادی

دکتر وحید مرادی

🩺10 سال تجربه
شماره نظام پزشکی:۳۴۵۰
محبوبیت پزشک
91%

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر وحید مرادی

کرج، انتهای خیابان شهید بهشتی، جنب سرم سازی رازی(ابتدای سرم سازی)، بن بست شهید همت پور یا خدمات قضایی، ساختمان داریوش، طبقه دوم، واحد 7

در سایت پزشک کرج میتونید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید مرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی) بگیرید. آدرس و شماره تلفن پزشک در بالا قابل مشاهده می باشد، اطلاعات دکتر وحید مرادی در سایت پزشک کرج قابل مشاهده است.

 

هزینه ویزیت دکتر وحید مرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را با تماس مستقیم پیگیری کنید.

دکتر وحید مرادی در کرج، انتهای خیابان شهید بهشتی، جنب سرم سازی رازی(ابتدای سرم سازی)، بن بست شهید همت پور یا خدمات قضایی، ساختمان داریوش، طبقه دوم، واحد 7 مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید مرادی را ببینید.

با مراجعه به پروفایل دکتر وحید مرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.

دکتر وحید مرادی، هستند و در زمینه‌های گفته شده بالا مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

دکتر وحید مرادی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید مرادی در سایت پزشک کرج می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.

درباره پزشک

دکتر وحید مرادی یکی از بهترین دکتر روانشناس در کرج از نظر مردم میباشند، ایشان با تجربه درخشانی که در این زمینه دارند به بهترین دکتر روانشاس در کرج تبدیل شده است ایشان متخصص روانشناسی از دانشگاه تهران شماره پروانه 3450 روانشناس و متخصص اختلال های عصب تحولی کودکان (اختلال اتیسم، اختلال بیش فعالی، اختلال یادگیری،لجبازی و نافرمانی، عقب مانده ذهنی و.. عضو سازمان نظام روانشناسی عضو انجمن روانشناسی ایران عضو انجمن کودکان استثنایی ارائه خدمات ذیل در مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره منزل آرام * ارزیابی ، تشخیص ودرمان اختلال اتیسم * خدمات توانبخشی شناختی و عصب شناختی ارتقا توجه، تمرکز ارتقا حافظه ارتقا حافظه کاری ارتقا احساس ارتقا ادراک ارتقا عملکرد یادگیری TOMATIS( توجه و پردازش شنیداری) TDCS( تحریک های فرا جمجه ای) مشاوره ازدواج مشاوره قبل و بعد از طلاق سکس تراپی هیپنوتراپی روان درمانی روانکاوی مشاوره نوجوان بررسی علل تمایل فرد به خیانت زناشویی و درمان آن بررسی علل اعتیاد افراد به اینترنت، الکل، مواد، موبایل، کار و ... کمک به حل چالش های والدین با فرزندان درمان آسیب های روانی وارده در بلایای طبیعی و مرگ درمان دردهای عضلانی و مشکلات در خواب بازگرداندن شور و اشتیاق به زوجین طلاق عاطفی آموزش مهارت های زندگی (خودآگاهی، همدلی، روابط بین فردی، مدیریت هیجان و ...
 • خدمات دکتر وحید مرادی:
 • مشاوره فردی
 • زوج درمانی
 • مشاوره ازدواج
 • روانکاوی
 • مشاوره قبل و بعد از طلاق
 • سکس تراپی
 • هیپنوتراپی
 • روان درمانی
 • مشاوره نوجوان

دکتر وحید مرادی یکی از بهترین پزشکان در کرج می باشد. مطب دکتر وحید مرادی در کرج، انتهای خیابان شهید بهشتی، جنب سرم سازی رازی(ابتدای سرم سازی)، بن بست شهید همت پور یا خدمات قضایی، ساختمان داریوش، طبقه دوم، واحد 7 واقع شده است. برای ارتباط با مطب دکتر وحید مرادی می توانید از شماره تلفن ۰۹۹۲۲۴۲۶۴۲۹ استفاده کنید همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام و سایت دکتر وحید مرادی می توانید به پروفایل دکتر مراجعه نمایید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید مرادی را در پروفایل ایشان در همین صفحه مشاهده می کنید.

 

برای مراجعه کنندگان برخی از پزشکان در سایت پزشک کرج امکان ویزیت با کمک انواع بیمه های پایه سلامت اعم از تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، ایرانیان سلامت و سایر انواع بیمه های پایه وجود دارد.

 

با اجرای کامل قانون نسخه نویسی الکترونیکی، امکان صدور نسخه الکترونیکی برای پزشکان از جمله دکتر وحید مرادی قابل تنظیم می باشد. استفاده از خدمات نسخه نویسی الکترونیکی منوط به تشخیص پزشک است.

 

با استفاده از سایت پزشک کرج می توانید با دکتر وحید مرادی، نوبت و مشاوره تلفنی داشته باشید. نوبت دهی آنلاین با پزشک کرج از طریق نوبت دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی) امکان پذیر است. در صورت نیاز به مراجعه حضوری به پزشک می توانید از مسیر روی نقشه (گوگل مپ) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به مراجعه حضوری به پزشک نیست و در بسیاری از موارد مشاوره تلفنی با پزشک و به صورت آنلاین و تلفنی می توانید راه حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک پیدا کنید، که اطلاعات تماس دکتر وحید مرادی در بالا قابل مشاهده می باشد.

 

سایت پزشک کرج میزبان بیش از 1700 پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص پزشکی از جمله در شهرستان کرج است و با سهولت یافتن پزشک سعی در ارتقای سطح سلامت مردم عزیز کرج دارد. این امکان برای مشتری وجود دارد که در مورد هر پزشک نظر خود را ثبت کند تا سایر مراجعه کنندگان و بیماران قبل از مراجعه از نظرات دکتر وحید مرادی مطلع شوند که در انتهای همین صفحه قابل مشاهده است.

1 دیدگاه برای دکتر وحید مرادی

 1. مهدی

  بهترین روانشناس کودک و نوجوان در کرج

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا