پزشکانلیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج سال [1402]❤️+ لیست 5 تایی

The best lipomatic doctor in Karaj [1402]

با بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج، پیشرفته‌ترین روش لیپوماتیک و متخصصین برجسته در کرج، می‌توانید به اندام دلخواه خود دست یابید.عمل لیپوماتیک، با حذف چربی‌های ناخواسته و زائد بدن، به شکل دهی بهتر و افزایش اعتماد به نفس شما کمک می‌کند. با این عمل می‌توانید تناسب اندام بدست آورده و اعتماد به نفس بالایی را تجربه کنید.

در مطالعه این مطلب با ما همراه شوید تا بیشتر در مورد این عمل و دسترسی به بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج با هم گفتگو کنیم.

بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج

بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج: سنجیده‌ترین راه به سوی زیبایی و اعتماد به نفس!

لیپوماتیک، یک روش پزشکی حرفه‌ای است که با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته، چربی‌های نامطلوب را به طور دقیق و علمی از بدن شما حذف می‌کند. این روش باعث ایجاد تغییرات مشخص و معناداری در شکل بدن شما می‌شود، به طوری که شما به راحتی می‌توانید به یک اندام متناسب با ساختار زیبا دست یابید. بهترین جراح لیپوماتیک در کرج با رویکرد حرفه‌ای و تجربه چندین ساله در حوزه لیپوماتیک، تضمین می‌کند که شما نه تنها اندام ایده‌آل خود را بازیابی کنید، بلکه اعتماد به نفس بیشتری نیز به دست آورید!

نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج!

در انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در کرج، برخی نکات حائز اهمیت را باید در نظر داشت. افرادی که با چربی‌های اضافه و وزن بالا مواجه هستند، برای رسیدن به اندام ایده‌آل خود، اغلب به ورزش و رژیم‌های خاص روی می‌آورند. اگرچه رژیم و ورزش در صورت اجرای صحیح می‌توانند در این مورد مفید و کمک کننده باشند، اما در برخی موارد ممکن است تاثیر مطلوب مورد نیاز را نداشته باشند. در چنین شرایطی، لازم است به دنبال روش‌های جراحی و غیرجراحی باشیم که یکی از بهترین آنها لیپوماتیک است.

لیپوماتیک، با استفاده از لوله‌هایی که چربی اضافی را از بدن خارج می‌کنند، امکان حذف آن را به آسان‌ترین روش فراهم می‌کند. این عمل سرپایی بوده و نیازی به بیهوشی ندارد. برای حصول از رضایت بالا از این روش، لازم است آن را تحت نظر بهترین جراح لیپوماتیک در کرج انجام دهید.

معرفی بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج + لیست 5تایی

۱.دکتر رسول خوشنواز 

دکتر رسول خوشنواز

دکتر رسول خوشنواز با شماره سامانه پزشکی 97831 پزشک مجرب جراحی چربی شکم هستند که در کرج جراحی رفع چربی شکم را انجام می دهند به همین دلیل وی را به عنوان یکی از بهترین پزشک لیپوماتیک کرج در این لیست قرار داده ایم.

آدرس دکتر رسول خوشنواز: کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج رازی، طبقه 8، واحد 83
شماره تلفن: 02632216402 ، 09101939003

2.دکتر محمد خلیلی

دکتر محمد خلیلی

دکتر محمد خلیلی با شماره سامانه پزشکی T-4325 پزشک مجرب جراحی چربی شکم و لیپوماتیک در کرج است که در شهرستان کرج اقدام به انجام عمل های رفع چربی شکم می کند و به همین دلیل در این لیست در سایت پزشک کرج معرفی شده است. شما میتوانید در زیر با شماره های تماس دکتر خلیلی تماس بگیرید.

آدرس دکتر محمد خلیلی: کرج، چهارراه طالقانی، سمت میدان شهدا، جنب داروخانه دی، برج شاه کرم، طبقه یازده، واحد 1101
شماره تلفن: 02632221240

3.دکتر مسعود مهاجر

دکتر مسعود مهاجر

دکتر مسعود مهاجر با شماره سامانه پزشکی 50780 پزشک مجرب جراحی چربی شکم است که در شهرستان کرج جراحی های رفع چربی شکم را انجام می دهد به همین دلیل وی را در این سایت پزشک کرج قرار داده ایم می توانید به دکتر مسعود مراجعه کنید.و با شماره های زیر جهت رزرو نوبت تماس بگیرید.

آدرس دکتر مسعود مهاجر: کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، واحد 801
شماره تلفن: 02632264665 – 02632532986

4.دکتر علی مومن

دکتر علی مومن

دکتر علی مومن با شماره نظام پزشکی 131374 فوق تخصص لیپوماتیک است که در شهرستان کرج فعالیت می کند و افراد زیادی برای جراحی زیبایی شکم به ایشان مراجعه می کنند. به همین منظور نام و مشخصات وی را به عنوان متخصص لیپوماتیک در کرج در این سایت قرار داده ایم، در صورتی که قصد انجام عمل جراحی چربی شکم را دارید می توانید برای این منظور به مطب دکتر علی مومن مراجعه کنید. و یا با شماره های زیر جهت مشاوره و تعیین رزرو نوبت تماس بگیرید.

آدرس دکتر علی مومن: البرز-فردیس-فلکه پنجم-درمانگاه شبانه روزی رسالت
شماره تلفن: ۰۲۶-۳۶۵۰۵۶۵۶

5.دکتر علیرضا خاک نژاد

دکتر علیرضا خاک نژاد

دکتر علیرضا خاک نژاد با شماره سامانه پزشکی 25703 فوق تخصص لیپوماتیک است که در شهرستان کرج فعالیت می کند و افراد زیادی وی را برای جراحی زیبایی شکم ارجاع می دهند. به همین دلیل است که نام و ویژگی های وی در این لیست سایت قرار گرفته است. اگر قصد انجام عمل جراحی چربی شکم را دارید می توانید به این منظور به مطب دکتر علیرضا خاک نژاد مراجعه کنید. و یا میتوانید با شماره های زیر جهت مشاوره یا تعیین نوبت رزرو تماس بگیرید.

آدرس دکتر علیرضا خاک نژاد: کرج، چهارراه طالقانی، خیابان یادگاری، ساختمان استقلال، طبقه 2، واحد 6
شماره تلفن: 02632264715

مزایای پیکرتراشی یا جراحی لیپوماتیک چیست؟

مزایای پیکرتراشی یا جراحی لیپوماتیک، به عنوان یک روش موثر برای کاهش چربی زائد و بهبود شکل بدن، عبارتند از:

مطلب مرتبط: بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج

 • کاهش چربی موضعی: لیپوماتیک قادر به حذف چربی‌های متراکم از مناطق مختلف بدن مانند شکم، پهلوها، ران‌ها، بازوها و شکم است.
 • فرم دهی بدن: این روش به شما امکان می‌دهد تا شکل دقیق‌تر و تناسب اندام به دست آورید که در بسیاری موارد با ورزش و رژیم غذایی به تنهایی دست‌یافتنی نیست.
 • نتایج ماندگار: چربی‌هایی که از طریق لیپوماتیک حذف می‌شوند، دائمی بوده و بعد از عمل، با توجه به نگهداری مناسب، بهبودی طولانی مدت ادامه خواهد داشت.
 • روش غیرتهاجمی: لیپوماتیک عملی غیرجراحی است، که نیازی به بیهوشی عمومی و برش‌های بزرگ ندارد، بنابراین خطرات و زمان بهبودی بیشتری نسبت به جراحی‌های بزرگتر را داراست.
 • زمان بهبودی کوتاه: زمان ریکاوری پس از لیپوماتیک معمولا نسبت به روش‌های جراحی بزرگتر کمتر بوده و شما زودتر به فعالیت‌های روزمره خود بازمی‌گردید. همچنین استفاده از بادی شیپر پس از لیپوماتیک نیز معمولا به مدت کوتاهی، اغلب تا دو هفته مورد نیاز است.
 • جراحی بهینه و دقیق: جراحان ماهر لیپوماتیک با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و دقیق، چربی‌های مورد نظر را با دقت بیشتری نسبت به سایر روش‌ها حذف می‌کنند.
 • کاهش سلولیت: لیپوماتیک می‌تواند به کاهش ظاهر سلولیت و پوست مرموز در مناطق مختلف بدن کمک کند. موردی که رابطه مستقیم با زیبایی پوست بدن داشته و نقش مهمی در تناسب افراد ایفا می‌کند.
 • افزایش اعتماد به نفس: با بهبود شکل بدن و کاهش چربی‌های غیرمطلوب، افزایش اعتماد به نفس و ارضای نیازهای زیبایی شما تحقق می‌یابد.
 • بدون آسیب به بافت‌های اطراف: لیپوماتیک با تمرکز بر لایه چربی، بر عضلات و بافت‌های اطراف آنها تأثیر کمتری دارد و خطر آسیب به بافت‌های اطرافی را کاهش می‌دهد.
 • استحکام بافت‌ها: علاوه بر حذف چربی، لیپوماتیک می‌تواند به تقویت و سفت شدن بافت‌های بدن کمک کند، که باعث بهبود کلی شکل بدن و ظاهر آن می‌شود.
 • همگن‌سازی چربی: پس از لیپوماتیک، چربی‌ها در زیر پوست به طور یکنواخت توزیع شده و دیگر نقاط چربی زیادی در ناحیه مورد نظر برجسته نمی‌شوند.
 • شکل دهی بهتر پوست: روش لیپوماتیک به شکل دهی و جمع کردن پوست نسبت به روش‌های دیگر، نتایج بهتری ارائه می‌دهد.
 • بی حسی موضعی: لیپوماتیک با استفاده از بی حسی موضعی انجام می‌شود که نیاز به بیهوشی عمومی را از بین می‌برد. این مورد به‌ویژه برای افرادی که با محدودیت‌هایی در این مورد روبرو هستند بسیار مفید و کارساز است.
 • کمترین ورم و ترشح: پس از عمل لیپوماتیک، بر خلاف بسیاری دیگر از اعمال حذف چربی از بدن، ورم و ترشح به حداقل می‌رسد.
 • ریسک کم عفونت: احتمال بروز عفونت در این نوع جراحی بسیار کمتر است و آمبولی چربی بسیار کمتری نیز رخ می‌دهد.
 • عدم نیاز به بستری شدن: فرد مورد جراحی پس از لیپوماتیک نیازی به ریکاوری و بستری شدن در بیمارستان ندارد و می‌تواند بلافاصله مرخص شود.
 • عدم بروز خستگی و جراحت شدید: انجام لیپوماتیک کمتر باعث خستگی و جراحت بدنی شده و تاثیر جسمی آن از این نظر بسیار کمتر از جراحی‌های دیگر است.

لیپوماتیک در کدام بخش های بدن مورد استفاده است؟

عمل لیپوماتیک را در حضور بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج در این قسمت‌های بدن می‌توان انجام داده و از نتایج آن بهره‌مند شد:

 • شکم
 • کمر
 • باسن
 • قفسه سینه
 • بخش داخلی زانوها
 • لگن
 • پهلوها
 • خط گردن
 • پایین چانه یا غبغب
 • ران ها
 • بازوها

چگونه بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج را شناسایی کنیم؟

برای شناخت بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج و مراجعه درمانی به آن می‌توان از روش‌های مشاوره، مراجعه به کلینیک‌‌های زیبایی، سرچ در گوگل و پرس و جو از اطرافیان و افرادی که تجربه استفاده از این عمل را دارند استفاده کرد که بهترین راه برای پیدا کردن بهترین دکتر، سایت پزشک کرج می باشد، این سایت (پزشک کرج) با معرفی بهترین دکتر های استان البرز مخصوصا در شهر کرج به شما عزیزان خیلی آسان تر کمک میکند که در کمترین زمان ممکن بهترین دکتر را انتخاب کنید.

در نهایت، برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج، لازم است به نکاتی از قبیل تجربه و تخصص دکتر، نظرات و توصیه‌های مشتریان پیشین، محیط کلینیک و تجهیزات پیشرفته، موفقیت‌های قبلی و نمونه‌کارها، ارتباط موثر و متقابل با پزشک، و قابلیت ارائه مشاوره جامع و شفاف و… توجه کنید.

سخن آخر

دستان ماهر و دانش فنی بی‌نظیر بهترین جراح لیپوماتیک در کرج، آغازی نوین برای تحقق رویاهای زیبایی بدن شما فراهم می‌کند!

لیپوماتیک یک روش پیشرفته و از کم‌مخاطره‌‌ترین روش‌های جراحی برای از بین بردن چربی های زائد بدن است. در کرج، بهترین دکتر لیپوماتیک با تخصص و تجربه بی‌نظیر خود، این فرصت را به شما می‌دهد تا از ظاهر جسمی زیبا و ایده‌آل بهره‌مند شوید.

به‌علاوه پیشنهاد می‌شود در مورد انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج با انجام تحقیقات لازم و بررسی پیرامون سایر روش‌های حذف چربی اضافه از بدن، برای دستیابی به نتایج بهتر و رضایتمندی بیشتر، از خدمات حرفه‌ای و متخصصانه بهره ‌برید.

از طریق انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج، به سوی تغییر ظاهری مطلوب و افزایش اعتماد به نفس هدایت شوید!

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا