پزشکانجراحی بینی

معرفی بهترین جراح بینی در کرج طالقانی ❤️ از نگاه مردم در سال 1403

best nose surgeon in Karaj Taleghani 1402

جراحی بینی یکی از مهمترین و پیچیده‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی است که نیازمند انتخاب دقیق جراح برای انجام آن می‌باشد. انتخاب بهترین جراح بینی در کرج طالقانی برای شما می‌تواند تفاوت چشمگیری در نتیجه نهایی ایجاد کند. این مقاله به شما راهنمایی‌هایی برای انتخاب بهترین جراح بینی در طالقانی کرج را ارائه می‌دهد.قبل از هر چیز، انجام تحقیق دقیق در مورد جراحان بینی موجود در منطقه خود اولین گام است.

جراح بینی در کرج طالقانی

🩺پزشک: جراح بینی
📌محله: طالقانی کرج
🩺سطح پزشک: جراح بینی سطح حرفه ای
✔️ میزان رضایت مردم: %96

لیست بهترین جراح بینی در کرج طالقانی

نام پزشک شماره تماس آدرس مطب
دکتر سیما ندافی ۰۹۱۰۳۲۰۲۱۴۴ کرج، چهارراه طالقانی شمالی جنب فروشگاه سالیان ط 3
دکتر فرید دادور ۰۲۶۳۲۲۶۴۷۳۴ کرج، چهارراه طالقانی -جنب پارکینگ شهرداری -ساختمان ارغوان
دکتر محمدرضا سلیمی 02632265768 کرج، چهارراه طالقانی، جنب پست، ساختمان وزرا، طبقه 7، واحد 703
دکتر فرید عطار 02634442906 کرج، چهارراه طالقانی، کوچه پوشاک سالیان، ساختمان آترا، طبقه ۱
دکتر فرشته عبدالمطلبی 02632262895  کرج، خیابان شهید بهشتی بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی ساختمان قائم، جنب ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 5، واحد 14

با توجه به اینکه انتخاب بهترین جراح بینی در کرج می‌تواند تاثیر زیادی روی کیفیت و خروجی کار داشته باشد، به شما این امکان را داده‌ایم تا بهترین جراحان بینی را در این لیست مشاهده کنید. شماره تلفن و آدرس بهترین جراح بینی در کرج طالقانی از طریق لیست زیر قابل دریافت است. فقط کافیست که با تحقیق و بررسی، بهترین این جراحان را بر اساس نمونه کارها و شرایط کاری هر کدام انتخاب کنید.

جراحی بینی در کرج طالقانی یکی از جراحی زیبایی پرطرفدار در شهر کرج و حتی کل کشور است که می‌تواند به شما کمک کند تا ظاهر خود را بهبود دهید و از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار شوید. انتخاب بهترین جراح بینی در طالقانی کرج بسیار حائز اهمیت است. 

دکتر سیما ندافی

دکتر سیما ندافی

دکتر سیما ندافی با شماره نظام پزشکی 42131 با تخصص گوش و حلق و بینی یکی از بهترین دکتر ها در طالقانی کرج میباشد. خلاصه ای از رزومه ایشان میتوان به مواردی چون: جراح سر و گردن(تیروئید و حنجره)، زیبایی بینی و صورت و پلک فوقانی، فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشکده پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران، فارغ التحصیل در رشته جراحی و متخصص گوش و حلق و بینی دانشگاه شهید بهشتی تهران، نائب رئیس انجمن گوش و حلق و بینی استان البرز، مدیر گروه گوش و حلق و بینی بیمارستان امام خمینی تهران، سابقه مدیریت درمانگاه های بیمارستان های تخت جمشید و سخنرانی های علمی در همایش ها و … اشاره نمود. 

خدمات دکتر سیما ندافی:

 • جراحی زیبایی بینی
 • رینوپلاستی
 • جراحی انحراف بینی
 • جراحی پولیپ بینی
 • جراحی پلک ( بلفارو پلاستی )
 • جراحی لوزه
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • و…

اینستاگرام دکتر سیما ندافی

آدرس مطب دکتر سیما ندافی: کرج چهارراه طالقانی شمالی جنب فروشگاه سالیان ط 3
شماره تلفن: 02634208952 , 02632119000
ساعت کاری: 9 صبح تا 13:00 و 17:00 تا 21:00 شب
وبسایت: drsimanaddafi.com
آدرس اینستاگرام: Instagram

دکتر فرید دادور

دکتر فرید دادور

دکتر فرید دادور با شماره نظام پزشکی 23028 یکی از بهترین دکتر جراح بینی در کرج، چهارراه طالقانی -جنب پارکینگ شهرداری -ساختمان ارغوان میباشد، به همین خاطر ما ایشان را در سایت پزشک کرج معرفی کرده ایم. ایشان با سابقه درخشانی که در این زمینه دارند توانسته است بیماران خود را به صورت 96 درصد به رضایت برساند، و خدمات ارزشمندی را به بیماران خود ارائه دهد. تخصص دکتر دادور گوش و حلق و بینی میباشد و علاوه بر عمل زیبایی، عمل های درمانی برای رفع پولیپ، انحراف بینی، عمل لوزه و… را نیز انجام میدهند. شما میتوانید با کلیک بر روی آیکن اینستاگرام در فضای مجازی ایشان را دنبال کرده و نمونه عمل های ایشان و رضایت کاربران راملاحظه فرمایید. در ادامه ما خدمات دکتر و اطلاعات تکمیلی را در جدول زیر برایتان گردآوری کرده ایم. با شماره های جدول میتوانید بصورت مستقیم تماس حاصل فرمایید. 

خدمات دکتر فرید دادور:

 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)
 • جراحی زیبایی بینی با لیزر
 • شکل دهی دوباره بینی
 • جراحی سروگردن
 • تزریق ژل و بوتاکس

دکتر فرید دادور اینستاگرام

آدرس مطب دکتر فرید دادور: کرج، چهارراه طالقانی -جنب پارکینگ شهرداری -ساختمان ارغوان
شماره تلفن: ۰۲۶۳۲۲۶۴۷۳۴
ساعت کاری: 16:00 تا 20:00 شب
آدرس اینستاگرام: Instagram

دکتر محمدرضا سلیمی

دکتر محمدرضا سلیمی

دکتر محمدرضا سلیمی یکی از بهترین دکتر جراح بینی در طالقانی کرج میباشد، ایشان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی از دانشگاه تهران جراحی زیبایی بینی جراحی سروگردن تزریق ژل و بوتاکس درمان تخصصی بیماریهای گوش ارزیابی شنوایی و تجویز و تنظیم سمعک در مرکز زیر نظر کارشناس شنوایی شناسی انجام میپذیرد. جراحی های درمانی بینی مثل پولیپ و انحراف بینی به دست ایشان انجام میدهد. همچنین ایشان در تمامی عمل های خود از بهترین روش های دنیا استفاده میکنند. ایشان یک تیم حرفه ای و مجرب در کنار خود دارند. همچنین برای شست و شوی گوش میتوانید به این پزشک مراجعه فرمایید. جهت ملاحظه نمونه کارهای ایشان میتوانید با کلیک بر روی آیکن اینستاگرام به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید. ما تمامی راه های ارتباطی با دکتر محمدرضا سلیمی را برایتان در جدول زیر قرار داده ایم:

خدمات دکتر محمدرضا سلیمی:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی سروگردن
 • شست و شوی گوش
 • جراجی پولیپ
 • جراحی انحراف بینی
 • عمل لوزه
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • درمان تخصصی بیماریهای گوش
 • جراحی پلک ( بلفارو پلاستی )

اینستاگرام دکتر محمدرضا سلیمی

آدرس مطب دکتر محمدرضا سلیمی: کرج، چهارراه طالقانی، جنب پست، ساختمان وزرا، طبقه 7، واحد 703
شماره تلفن: 02632265768 , 02632265667
ساعت کاری: 9 صبح تا 16:00 بعد از ظهر
آدرس اینستاگرام: Instagram

دکتر فرید عطار

دکتر فرید عطار

دکتر فرید عطار یکی از بهترین دکتر جراح بینی درطالقانی کرج ازنظر مردم میاشد، ایشان در زمینه جراح متخصص گوش و حلق و بینی یکی از بهترین پزشک در کرج محسوب می شود، و دارای بورد تخصصی در زمینه گوش ،حلق و بینی می باشد. از رزومه ایشان میتوان به مواردی چون دارای سابقه حدود بیش از 7000 جراحی بینی، گذراندن دوره تکمیلی راینولوژی در سنگاپور و انگلیس، بیش از 1000 جراحی آندوسکوپی سینوس و سایر جراحی های صورت اشاره نمود. ایشان یک دکتر با تجربه و سرشناس از دید مردم میباشد به همین خاطر ما ایشان را در سایت پزشک کرج معرفی نموده ایم. با کلیک بر روی آیکن اینستاگرام میتوانید وارد پیج ایشان شوید و نمونه عمل هایشان را ملاحظه بفرمایید.همچنین با مراجعه به جدول زیر میتوانید با مشخصات درج شده جهت، مشاوره، رزرو نوبت تماس بگیرید.

خدمات دکتر فرید عطار:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی فک
 • جراحی زیبایی گونه
 • جراحی زیبایی چال صورت
 • جراحی زیبایی لب وخط خنده
 • جراحی سروگردن
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • و….

اینستاگرام دکتر فرید عطار

آدرس مطب دکتر فرید عطار: کرج، چهارراه طالقانی، کوچه پوشاک سالیان، ساختمان آترا، طبقه ۱
شماره تلفن: 02634442906
ساعت کاری: روز های زوج ۱۶ الی ۲۰
وبسایت: drfaridattar.com
اینستاگرام: Instagram

دکتر فرشته عبدالمطلبی

دکتر فرشته عبد المطلبی

دکتر فرشته عبدالمطلبی یکی از بهترین دکتر جراح بینی در طالقانی کرج میباشد. از رزومه ایشان به مواردی چون جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن – فارغ التحصیل پزشک عمومی از دانشگاه ایران در سال 1383 – فارغ التحصیل تخصص گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران در سال 1389 – عضو هیئت مدیره انجمن گوش، حلق وبینی ایران (شاخه کرج) – دوره تکمیلی آندوسکوپی و راینولوژی اشاره نمود. از خدمات ایشان نیز میتوان به جراح پلاستیک بینی و صورت (پلک، ابرو، پروتز چانه و گونه)، رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس و ژل جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس و درمان بیماریهای گوش اشاره نمود. ایشان یک دکتر حرفه ای از نظر مردم هستند به همین دلیل ما نام ایشان را در وبسایت پزشک کرج آورده ایم. در ادامه راه های ارتباطی با پزشک را قرار داده ایم:

خدمات دکتر فرشته عبدالمطلبی :

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی فک
 • جراحی زیبایی گونه
 • جراحی زیبایی چال صورت
 • جراحی زیبایی لب وخط خنده
 • و….

اینستاگرام دکتر فرشته عبد المطلبی

آدرس مطب دکتر فرشته عبدالمطلبی:  کرج، خیابان شهید بهشتی بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی ساختمان قائم، جنب ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 5، واحد 14
شماره تلفن: 02632262895
ساعت کاری: 16:00 تا 20:00 بجز سه شنبه ها و جمعه ها
وبسایت: dr-abdolmotalebi.ir
اینستاگرام: Instagram

اطمینان حاصل کنید که تجربه، مهارت‌ها و نتایج قبلی جراح مورد نظر را بررسی کنید. که ما در سایت پزشک کرج بهترین جراح بینی در کرج طالقانی را به شما عزیزان در ادامه همین مطلب معرفی میکنیم.

جراحی بینی، یکی از رایج‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی است که می‌تواند تاثیر زیادی روی زیبایی چهره و صورت شما داشته باشد. انتخاب بهترین جراح بینی در کرج طالقانی، برای افرادی که در این منطقه سکونت دارند، اولا یک دغدغه بسیار مهم است؛ دوما نیاز به تحقیق و بررسی بسیار زیادی دارد. توجه به نظرات بیماران قبلی یک پزشک و مشاهده نمونه کارهای عمل جراحی بینی پزشکان، می‌تواند به افراد کمک کند تا بهترین جراح بینی را در این منطقه از کرج پیدا کنند و به آن مراجعه نمایند.

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج طالقانی

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج طالقانی

جراحی بینی استخوانی معمولا نتیجه بسیار خوبی دارد و می‌تواند خروجی زیبایی در صورت شما داشته باشد. بهترین جراح بینی استخوانی در کرج طالقانی باید علاوه بر اینکه بینی‌های گوشتی را به خوبی عمل می‌کند، بتواند بینی‌های استخوانی را نیز خیلی زیبا جراحی کند. در هر صورت ممکن است فن و حرفه هر یک از جراحان بینی برای جراحی بینی‌های استخوانی و گوشتی متفاوت باشد. از این رو قبل از مراجعه به بهترین جراح بینی در کرج طالقانی، مشخص کنید که نوع بینی شما چیست و بهتر است که از خدمات کدام یک از پزشکان استفاده کنید.

خطرات مراجعه به جراحان غیر متخصص برای جراحی بینی

جراحی بینی اگرچه به سادگی در شهرهای مختلف کشور و به وفور در حال انجام است؛ اما این موضوع دلیلی برای این نیست که همه افراد و حتی افراد غیر متخصص بتوانند جراحی بینی را به‌صورت حرفه‌ای انجام دهند. بهترین جراح بینی در کرج طالقانی، جراحی است که به‌صورت تخصصی در حوزه جراحی بینی فعالیت کند و توانسته باید نمونه کارهای خوبی را به عنوان خروجی کار خودش ثبت کند. البته ظاهر بینی‌های جراحی شده از یک طرف و عوارض ناشی از انجام این عمل زیبایی نیز از یک طرف دیگر مهم است.

متاسفانه برخی از افراد فقط برای کاهش هزینه‌های خودشان به پزشکان غیر متخصص و کم تجربه برای جراحی بینی مراجعه می‌کنند. علاوه بر اینکه ممکن است ظاهر بینی پس از جراحی نامتقارن و با گوشت اضافه باشد، ممکن است افراد با عوارض دیگری از جمله تنفس نامناسب و عفونت نیز مواجه شوند. از این رو توصیه می‌کنیم که این کار را شوخی نگیرید و حتما به بهترین جراح بینی در کرج طالقانی برای انجام این عمل جراحی مراجعه کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج طالقانی

جراحی بینی گوشتی نیاز به تخصص و تجربه خاصی دارد. اگر در فردیس کرج هستید میتوانید به صفحه بهترین جراح بینی در فردیس مراجعه کنید و اگر به دنبال جراح بینی گوشتی هستید میتوانید به صفحه جراح بینی گوشتی در فردیس کرج مراجعه کنید. چرا که بینی‌های گوشتی معمولا سایز بزرگی دارند و ایجاد ظاهری جذاب برای آن‌ها کار ساده‌ای نیست. اگر بینی گوشتی دارید و می‌خواهید نتیجه کار، دقیقا همان چیزی باشد که در نظر دارید کافیست که به بهترین جراح بینی گوشتی در کرج طالقانی مراجعه کنید. در این صورت دیگر خیالتان از بابت خروجی کار راحت خواهد بود.

5/5 - (2 امتیاز)

سپهر شوکتی

سلام من سپهر شوکتی هستم با 5 سال سابقه در زمینه تولید محتوا پزشکی و سلامتی در سایت پزشک کرج به عنوان نویسنده فعالیت میکنم. تمام سعی و تلاش من این هست مطالبی مفید و کارآمد گردآوری کنم و انتشار بدم و بهترین ها رو در زمینه پزشکی و سلامتی… بیشتر »

یک دیدگاه

 1. دکتر فرشته عبد المطلبی واقعا پنجه طلاس خدایی دماغم خیلی خفن شد همونی شد که میخواستم از اونم بهتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا