پزشکان

بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج سال [1402]❤️+ لیست 5 تایی

The best neurologist in Karaj [1402]

سیستم اعصاب که به آن نورولوژی نیز می‌گویند، یکی از سیستم‌های پیچیده در انسان‌ها است که اگر به درستی به آن توجه نشود، می‌تواند مشکلات زیادی را برای انسان‌ها به وجود آورد. متاسفانه در سال‌های اخیر به دلیل شرایط زندگی سخت مردم، بسیاری از افراد به ویژه در سنین بالا با مشکلات نولوروژی مواجه شده‌اند. برای درمان و کنترل بیماری‌های مربوط به مغز و اعصاب، باید حتما افراد به بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج مراجعه کنند. این موضوع می‌تواند باعث بهبود شرایط جسمی افراد شود و آن‌ها را از شدت گرفتن بیماری دورتر کند. شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه مشکل در حوزه مغز و اعصاب، می‌توانید از بهترین پزشکان مغز و اعصاب در کرج کمک بگیرید.

بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج

اهمیت مراجعه به بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج

دکتر مغز و اعصاب در کرج، پزشکی است که به صورت تخصصی در زمینه نورولوژی یا اعصاب تحصیل کرده است. هر گونه مشکلی که در اعصاب محیطی و مرکزی انسان وجود داشته باشد، توسط پزشک قابل تشخیص است. لازم به ذکر است اگر در گوهردشت و عظیمیه کرج زندگی میکنید و به دنبال بهترین دکتر مغز و اعصاب در گوهردشت و دکتر مغز و اعصاب در عظیمیه کرج هستید کلیک کنید.

متاسفانه، برخی از مردم توجهی به بیماری‌هایی که شاید در ابتدا شدت کمی داشته باشند، ندارند و این موضوع باعث شدت گرفتن بیماری‌ها می‌شود. هر گونه بیماری که مرتبط با مغز و اعصاب باشد، می‌تواند توسط بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج تشخیص داده شود و مراحل درمان آن آغاز گردد.

مراجعه به بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به نگرانی در مورد بیماری خودتان، آن را تشخیص دهید و مراحل درمان را آغاز کنید. اگرچه ممکن است بسیاری از پزشکان در این مورد تخصص داشته باشند؛ اما کمک گرفتن از یک پزشک باتجربه که چندین سال است در زمینه مغز و اعصاب فعالیت می‌کند، می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

معرفی بهترین دکتر مغز و اعصاب کرج + لیست 5 تایی

۱.دکتر حسین اشرفیان

دکتر حسین اشرفیان

آدرس دکتر حسین اشرفیان: کرج – مطب: چهارراه دولت اباد جنب بیمارستان قایم ساختمان پارسیان | مطب: بعد از م شهدا برج زرین گل
شماره تلفن: ۰۲۶-۳۲۲۴۹۲۴۲

2.دکتر حسین شجاع الدینی اردکانی

دکتر حسین شجاع الدینی اردکانی

آدرس دکتر حسین شجاع الدینی اردکانی: کرج ، چهارراه طالقانی
شماره تلفن:  

3.دکتر مهدی کشاورزدکتر مهدی کشاورز

آدرس دکتر مهدی کشاورز: فردیس کرج فلکه دوم
شماره تلفن:  

4.دکتر علیرضا رونقدکتر علیرضا رونق

آدرس دکتر علیرضا رونق: کرج خیابان طالقانی جنوبی
شماره تلفن:  

5.دکتر زهرا قورچیاندکتر زهرا قورچیان

آدرس دکتر زهرا قورچیان: کرج، طالقانی شمالی
شماره تلفن:  

تفاوت متخصص مغز و اعصاب با جراح مغز و اعصاب

اگر قصد مراجعه به بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج را دارید، باید بدانید که آیا این پزشک را درست انتخاب کرده‌اید یا خیر. کار متخصص مغز و اعصاب تشخیص بیماری‌های مربوط به سیستم عصبی مرکزی و محیطی است. این پزشکان می‌توانند از طریق روش‌های غیر تهاجمی مانند MRI، تصویربرداری با اشعه ایکس و یا روش‌های دیگر بیماری‌ها را تشخیص دهند. روش‌های درمانی که توسط متخصص مغز و اعصاب برای فرد تجویز می‌شوند، همگی غیر تهاجمی و بدون نیاز به جراحی هستند.

متخصص مغز و اعصاب با جراح مغز و اعصاب تفاوت‌های بسیار زیادی دارد. مهم‎ترین تفاوت روش‌های درمانی است که توسط این دو پزشک اتخاذ می‌شوند. جراحان معمولا در شرایطی بیماران را ویزیت می‌کنند که نیاز به عمل جراحی داشته باشند. بنابراین، ممکن است فرد پس از مراجعه به متخصص مغز و اعصاب به جراح مغز و اعصاب ارجاع داده باشد؛ چون متخصص بر اساس نوع بیماری و تشخیص خود، متوجه شده که فرد باید جراحی شود.

در چه مواردی می‌توانیم به دکتر مغز و اعصاب در کرج مراجعه کنیم؟

بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بیماری‌هایی که در سیستم اعصاب شما به وجود آمده است را تشخیص دهید و درمان کنید؛ اما یکی از مشکلات اصلی که در مطب‌های این پزشکان به وجود می‌آید، عدم مراجعه درست بیماران است. برخی از بیماران بدون اینکه درکی از وظایف شغلی متخصصین مغز و اعصاب داشته باشند، به مطب این پزشکان مراجعه می‌کنند و پس از اینکه پزشک شرح حال بیماران را می‌گیرد، متوجه می‌شود که اصلا بیمار اشتباها این تخصص را انتخاب کرده است.

اکثر بیماران به دنبال دکتر مغز و اعصاب در طالقانی کرج میگردند، چرا که این محله به محله ی پزشکان شهر کرج معروف می باشد و 70 درصد مطب های پزشکی در این محله طالقانی کرج قرار دارد. البته پزشکان خوب مغز و اعصاب در کرج پذیرای تمامی بیماران هستند و حتی اگر بیماری به اشتباه به آن‌ها مراجعه کند، او را به پزشک متخصص مورد نیاز خودش ارجاع می‌دهند؛ اما بسیار مهم است که شما به‎عنوان بیمار درک کنید که در چه شرایطی باید به این متخصص مراجعه کنید؟

بیماری‌های قابل تشخیص توسط متخصص مغز و اعصاب

  • در صورت داشتن هر گونه بیماری مربوط به اعصاب مانند صرع، پارکینسون، آلزایمر و … می‌توانید به متخصصین مغز و اعصاب مراجعه کنید.
  • کلیه افرادی که دارای لرزش در دست و پاها هستند و یا حتی احساس سنگینی در بدن خودشان دارند، می‌توانند برای تشخیص بیماری به مطب این پزشکان مراجعه کنند.
  • تشخیص سردردهای شدید و میگرن‌های آزاردهنده و انتخاب بهترین روش‌های درمانی وظیفه متخصصین مغز و اعصاب است.
  • تشخیص تومورهای مغزی با کمک متخصص مغز و اعصاب کرج انجام می‌شود؛ اما درمان و جراحی آن با کمک جراح مغز و اعصاب کرج انجام خواهد شد.
  • افرادی که دارای بیماری‌ام اس هستند، حتما باید برای کنترل بیماری خودشان به این پزشکان مراجعه کنند. اگر دارای علائم این بیماری هستید نیز می‌توانید برای تشخیص به متخصص نورولوژی مراجعه کنید.
  • بروز هر گونه مشکل ناگهانی در 5 حس مختلف مانند لامسه، چشایی، بینایی، تکلم و … باید توسط متخصص نورولوژی بررسی شود.
  • افرادی که سرگیجه دارند و یا تشنج‌های ناگهانی را تجربه می‌کنند، باید حتما برای تشخیص بیماری و بررسی شرایط جسمی خودشان، از بهترین متخصص مغز و اعصاب کمک بگیرند.
  • هر گونه درد مزمن به همراه بی حسی عضلات، پاها و دست‌ها باید توسط متخصص مغز و اعصاب در کرج بررسی شوند.
  • در صورتی که لرزش دست و پا و ضعف عضلانی روی زندگی روزمره فرد تاثیر می‌گذارند، باید فرد حتما به پزشک متخصص نورولوژی مراجعه کند.

لیست بهترین پزشکان مغز و اعصاب در کرج

این روزها بسیاری از مردم به دنبال پیدا کردن بهترین پزشکان مغز و اعصاب در کرج هستند. مراجعه به پزشک متخصص که تجربه کافی برای درمان و تشخیص بیماری‌های عصبی را دارد، می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج دکتری است که هم در این زمینه تحصیل کرده باشد، هم با بیماران برخورد خوبی داشته باشد و هم به‎راحتی مراحل تشخیص و درمان را انجام دهید. لازم به ذکر است بسیاری از ورودی های این صفحه از محله فردیس کرج هستند، اگر به دنبال متخصص مغز و اعصاب در فردیس هستید به صفحه بهترین دکتر مغز و اعصاب در فردیس کرج مراجعه کنید.  

بهترین روش برای پیدا کردن بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج، بررسی نظرات بیماران قبلی این پزشکان است. هر یک از پزشکان متخصص دارای تجربه کاری متفاوتی هستند. معمولا پزشکان با اخلاق و با وجدان بهتر می‌توانند با بیماران ارتباط برقرار کنند. همین موضوع باعث می‌شود که نظرات این پزشکان بسیار بهتر از نظرات پزشکان دیگر باشد.

شما عزیزان می‌توانید لیست بهترین پزشکان مغز و اعصاب کرج را در سایت پزشک کرج مشاهده نمایید. کلیه این پزشکان توسط کارشناسان پزشک کرج بررسی شده‌اند و نظرات بیماران آن‌ها نیز قابل مشاهده می‌باشند. اگر دارای یک بیماری مشکوک عصبی و مغزی هستید، کافیست که یکی از این پزشکان را انتخاب کنید و برای تشخیص به او مراجعه نمایید.

سخن پایانی

بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج، به شما این امکان را می‌دهد تا با خیالی راحت بیماری خودتان را تشخیص دهید و از روش‌های درمانی مناسب دارویی و غیر دارویی کمک بگیرید. اگر نگران وضعیت سلامت خودتان و اطرافیان خود هستید، کافیست که همین حالا از طریق راه‌های ارتباطی هر یک از پزشکان، با آن‌ها ارتباط بگیرید و اقدام به رزرو وقت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا