زیبایی

معرفی بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس ❤️ از نگاه مردم در سال [1403]

The best microderm clinic in Fardis [1402]

پیشرفت‌های چشمگیر در زمینه جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک‌ها باعث شده بسیاری از افراد به استفاده از این روش‌ها ترغیب شوند. میکرودرم هم یکی از روش‌های زیبایی پوست صورت است که به دلیل اثربخشی بالا و عوارض ناچیز مورد استقبال بسیاری از متقاضیان خدمات زیبایی قرار گرفته است. با توجه به اینکه دغدغه اغلب افراد انتخاب بهترین کلینیک و پزشک است، تصمیم داریم در این مطلب راهنمای کاملی درباره انتخاب بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس را در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس

بهترین متخصص میکرودرم در فردیس کرج

1.سمیه قربانی

سمیه قربانی متخصص میکرودرم

برای جوانسازی پوست، رفع چین و چروک، جای آکنه، اسکار آکنه، ملاسما و غیره می توانید به متخصص میکرودرم سمیه قربانی مراجعه کنید، اگر به دنبال یکی از بهترین کلینیک و متخصص میکرودرم در فردیس هستید بهترین انتخاب میتواند سمیه قربانی باشد، ایشان با مدرک تخصصی و بین المللی در پاکسازی پوست و با بیش از چندین سال سابقه حرفه ای در زمینه پاکسازی صورت و پوست توانسته به یکی از بهترین و متخصص میکرودرم در فردیس کرج تبدیل شود و چندین هزار مشتری تا اکنون راضی بوده و با خدمات باکیفیتی که ارائه می دهد به یکی از بهترین ها در این زمینه تبدیل شده است. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید با شماره های زیر به صورت مستقیم تماس بگیرید.

خدمات سرکار خانم سمیه قربانی به شرح زیر است:

 • لایه برداری
 • گردش خون
 • از بین بردن سموم و آلودگی پوست و منافظ آن
 • تخلیه جوش های سر سیاه
 • درمان جوش و جای جوش
 • درمان لک
 • آبرسانی تخصصی پوست
 • تغذیه رسانی به پوست
 • کوچک کردن منافظ پوست
 • ماساژ درمانی صورت
 • ماساژ ریلکسی صورت
 • جوانسازی صورت
 • از بین بردن چروک های ریز صورت
 • شادابی پوست

صفحه اینستاگرام سمیه قربانی

آدرس کلینیک سمیه قربانی: فردیس، فلکه دوم، خیابان پانزدهم (15) ساختمان گوهر، واحد 9
شماره تلفن: 09363637549
اینستاگرام سمیه قربانی اینستاگرام سمیه قربانی

ضرورت استفاده از خدمات بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس چیست؟

پیش از آنکه به بررسی ویژگی‌های بهترین کلینیک زیبایی و بهترین سالن زیبایی در فردیس برای دریافت خدمات میکرودرم بپردازیم باید به این سوال پاسخ دهیم که چه ضرورتی دارد که توسط بهترین پزشک و در بهترین کلینیک زیبایی میکرودرم انجام دهیم  و اگر به این مسئله توجه نکنیم چه اتفاقی می‌افتد.

واقعیت این است که انتخاب بهترین کلینیک زیبایی در فردیس و کلینیک میکرودرم در فردیس بر نتیجه نهایی و میزان رضایت مراجعان تاثیر می‌گذارد. زیرا در کلینیک‌های زیبایی معتبر و مورد تایید خدمات میکرودرم با بهترین کیفیت به متقاضیان ارائه می‌شود و احتمال بروز عوارض و خطرات به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند.

بنابراین به جای اینکه به نزدیکترین و در دسترس‌ترین کلینیک میکرودرم مراجعه کنید یا کلینیکی را انتخاب کنید که تعرفه‌های پایین دارد، بهتر است بر اساس ویژگی‌های خدمات ارائه شده، کلینیک میکرودرم را انتخاب کنید و خدمات باکیفیت و مطلوبی را دریافت کنید.

ویژگی‌های بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس چیست؟

 • تایید رسمی وزارت بهداشت

در صورتی که می‌خواهید بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس کرج را انتخاب کنید، قبل از هر چیز از دارا بودن تایید رسمی وزارت بهداشت مطمئن شوید. وزارت بهداشت برای اعطای تاییدیه شروط مختلفی تعیین می‌کند و تنها با رعایت آن‌ها تاییدیه را صادر می‌کند. به طور مثال رعایت اصولی بهداشت، استفاده از دستگاه‌های استاندارد و به‌روز و حضور پزشک مجرب از موارد با اهمیت برای صدور تاییدیه وزارت بهداشت هستند. همچنین دقت داشته باشید که این مجوز باید در معرض دید عموم قرار بگیرد.

 • برگزاری جلسه مشاوره پیس از انجام میکرودرم

افزایش سن از عوامل مهمی است که موجب کم شدن میزان کلاژن‌سازی پوست و ظاهر شدن آثار پیری می‌شود. به این ترتیب چین و چروک‌های ریزی اطراف چشم یا دهان ظاهر می‌شود یا اینکه فرد درگیر لک‌های پوستی می‌شود. از طرف دیگر ممکن است جای جوش دوران بلوغ روی پوست فردی باقی مانده باشد یا اینکه در اثر سانحه زخمی ایجاد شده باشد و اسکار آن زیبایی چهره فرد را تحت تاثیر قرار دهد.

با استفاده از میکرودرم می‌توان تمام این عارضه‌های پوستی را از بین برد. در بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس قبل از انجام میکرودرم جلسه مشاوره‌ای توسط پزشک برگزار می‌شود و مشکلات پوست متقاضی بررسی می‌شود.

در این جلسه پزشک تعداد جلسات درمانی مورد نیاز متقاضی را به او اطلاع می‌دهد. همچنین درباره داروهایی که فرد مصرف می‌کند و انتظاراتی که از میکرودرم دارد، سوال می‌کند. در نهایت مراقبت‌های قبل و بعد از انجام میکرودرم را هم توضیح می‌دهد تا مراجعه کننده شاهد بهترین اثربخشی باشد.

 • پزشک متخصص و باتجربه

در انتخاب بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس حتما تخصص و تجربه پزشک را بررسی کنید. پزشکی که اطلاعات و دانش کافی در زمینه میکرودرم داشته باشد، می‌تواند به بهترین شیوه جوش‌های سرسیاه را بردارد، اسکار زخم یا جوش را رفع کند، چین  چروک‌های روی پوست را از بین ببرد و پوست را جوان و شاداب کند.

همچنین در صورتی که پزشک تجربه و سابقه کافی برای انجام میکرودرم داشته باشد، مراجعان با اطمینان خاطر بیشتری می‌توانند از خدمات میکرودرم استفاده می‌کنند.

 • رعایت بهداشت در کلینیک

بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس جایی است که بهداشت محیط در آن به خوبی رعایت شود و پزشک از وسایل استریل و یک بار مصرف استفاده کند. زیرا انتقال آلودگی و بیماری‌های مختلف در اثر رعایت نکردن بهداشت، موجب بروز مشکلات متعددی برای متقاضیان دریافت خدمات می‌شود.

 • برخورد مناسب پرسنل کلینیک زیبایی

فشیال صورت در فردیس موجب برداشتن سلول‌های مرده و آلودگی‌های روی پوست می‌شود و به شما کمک می‌کند پوستی سالم و شاداب داشته باشید. اما یکی دیگر از موارد بااهمیت که در انتخاب بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس باید مورد توجه قرار بگیرد، برخورد پرسنل است.

پرسنل باید صبور و خوش برخورد باشند و به تمام سوالات مراجعان با دقت پاسخ دهند، همچنین باید در تنظیم وقت مراجعان دقت کافی داشته باشند.

قطعا مراجعه به کلینیکی که پرسنلی بی‌نظم دارد و موجب اتلاف وقت مراجعان می‌شود، آزاردهنده است. پرسنل باید برای وقت مراجعان ارزش قائل باشند، از طرف دیگر در نهایت احترام و خونسردی به تمام سوالات مراجعان پاسخ دهند.

برای اطلاع از نحوه برخورد پرسنل یک کلینیک می‌توانید از مراجعان آن کلینیک پرس‌و جو کنید یا اینکه بخش نظرات در سایت کلینیک زیبایی را بررسی کنید. معمولا مراجعان میزان رضایت خود را از خدماتی که دریافت کردهاند و نحوه برخورد پرسنل در این قسمت درج می‌کنند.

 • استفاده از دستگاه‌های به روز و پیشرفته

برای پاکسازی پوست در فردیس بهترین کلینیکی را انتخاب کنید که از دستگاه‌های پیشرفته و جدیدترین تکنیک‌ها استفاده می‌کند. تکنولوژی که در طراحی و ساخت دستگاه‌های میکرودرم استفاده می‌شود، باعث می‌شود خونرسانی در پوست افزایش پیدا کند، کلاژن‌سازی تحریک شود و ظاهر پوست صاف و درخشان شود.

 • قیمت ارائه خدمات میکرودرم

قیمت میکرودرم برای از بین بردن عارضه‌های پوستی ثابت نیست و به وضعیت پوست فرد، تعداد جلسات درمانی، میزان تخصص پزشک، منطقه‌ای که کلینیک در آن قرار دارد و کیفیت خدمات بستگی دارد. با این‌حال برای انتخاب بهترین کلینیک میکرودرم در فردیس کرج باید به مناسب و معقول بودن قیمت آن هم توجه کنید.

به این نکته دقت داشته باشید که رعایت استانداردهای درمانی بر هزینه میکرودرم تاثیر می‌گذارد و مراجع نباید فریب تبلیغات میکرودرم با هزینه پایین را بخورند. زیرا قیمت پایین‌تر از حد انتظار اغلب به معنای کیفیت نامطلوب خدمات میکرودرم است.

همچنین ممکن است برخی از کلینیک‌های سودجو قیمت‌های غیر واقعی و نامعقولی برای میکرودرم تعیین کنند. به همین دلیل متقاضی باید با بازه قیمتی ارائه خدمات میکرودرم آشنا باشد.

پزشک کرج با معرفی بهترین کلینیک‌های میکرودرم در کرج به شما کمک می‌کند خدمات باکیفیت و مطلوبی را از بهترین کلینیک‌ها دریافت کنید و هزینه‌های معقول و مناسبی پرداخت کنید.

جمع‌بندی

پوست شفاف و زیبا، بدون جوش و زخم یا چین و چروک یکی از مهم‌ترین معیارهای زیبایی است که باعث شده توجه بسیاری از افراد به روش‌های جوانسازی و پاکسازی پوست جلب شود. سعی کردیم در این مطلب راهنمای کاملی درباره ویژگی‌های بهترین کلینیک میکرودرم در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با اطمینان خاطر از خدمات میکرودرم برای جوانسازی و رفع عارضه‌های پوستی کمک بگیرید. امیدواریم این این راهنما برای شما مفید باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نیلوفر محمدیاری

سلام من نیلوفر محمدیاری هستم با 5 سال سابقه در زمینه تولید محتوا پزشکی و زیبایی و در سایت پزشک کرج به عنوان نویسنده فعالیت میکنم. تمام سعی و تلاش من این هست مطالبی مفید و کارآمد انتشار بدم و بهترینها رو در زمینه زیبایی و پزشکی در شهر کرج… بیشتر »

یک دیدگاه

 1. صورت من خیلی جوش داشت . دو جلسه رفتم کلینیک سمیه قربانی از التهاب و جوشای صورتم کم شده . دو سه جلسه دیگه برم صورتم عالی میشه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا