سلامتی

بهترین مرکز ماساژ در فردیس سال [1402]❤️+ لیست 5 تایی

ماساژ یک روش برای حفظ آرامش، کاهش تنش‌های جسمی و روحی و همچنین درمان مشکلات مختلف جسمی است. ماساژ تخصصی منظم، نه تنها می‌تواند برای سلامت جسمی شما مفید باشد؛ بلکه تاثیر زیادی روی سلامت روحی نیز دارد. به طوری که می‌توانید بسیاری از اضطراب‌های بدون دلیل خود را با ماساژ درمانی تخصصی برطرف کنید. اگر هدف شما مراجعه به مراکز ماساژ است، حتما باید به سراغ بهترین مرکز ماساژ در فردیس بروید. متاسفانه باید بگوییم که دریافت خدمات ماساژ از افرادی که در این زمینه هیچ تخصصی ندارند، می‌تواند به سلامت جسمی شما تاثیر بسیار بدی وارد کند. پس انتخاب بهترین مرکز ماساژ در فردیس بسیار مهم است.

بهترین مرکز ماساژ در فردیس

لیست بهترین مرکز ماساژ در فردیس کرج

1. مرکز ماساژ اسپادانا

مرکز ماساژ اسپادانا

مرکز ماساژ اسپادانا یکی از بهترین مرکز ماساژ در فردیس کرج می باشد خدمات این مرکز، پاکسازی پوست، دارای ۵ اتاق مجزا ، غاره نمکی ، اتاق وی ای پی با وان شیر عسل گل رز می باشد، برای مشاوره و رزرو نوبت میتوانید با اطلاعات تماس زیر تماس بگیرید.

خدمات مرکز ماساژ اسپادانا به شرح زیر است:

  • ماساژ ریلکسی ( روسی )
  • ماساژ صورت
  • ماساژ سوئدی
  • کاپینگ تراپی ( بادکش درمانی )
  • ماساژ یومی هو
  • ماساژ سلولیت
  • ماساژ فرم دهی
  • ماساژ شمع
  • ماساژ تایلندی
  • و…
آدرس سالن زیبایی تاماران: فردیس، فلکه پنجم، بلوار شهدا، خیابان مالک اشتر، جنب استخر دلفین
شماره تلفن: 09191667929 , 09028316215

بهترین مرکز ماساژ در فردیس باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

زمانی که به دنبال بهترین مرکز ماساژ در فردیس می‌گردید، باید بدانید که مشخصات و معیارهای مد نظر شما برای انتخاب سالن ماساژ چیست؟ به طور کلی، مراکز زیادی در حوزه ماساژ درمانی فعالیت می‌کنند و به عقیده هر کدام، آن‌ها بهترین هستند؛ ولی اینکه کدام یک از مراکز ماساژ درمانی بهترین هستند بستگی به خدمات ارائه شده توسط آن‌ها و کیفیت این خدمات دارد. در ادامه به معیارهای مهم برای انتخاب بهترین مرکز ماساژ در کرج (فردیس) اشاره می‌کنیم.

·فراهم کردن فضای آرام‌بخش برای دریافت ماساژ

بهترین مرکز ماساژ در فردیس، به شما امکان دریافت ماساژ تخصصی و حرفه‌ای را در یک فضای آرام‌بخش می‌دهد. این فضا باید نور مناسبی داشته باشد. تهویه فضای ماساژ درمانی مناسب باشد و همچنین امکان روشن کردن عود و پخش بوی مناسب در فضا وجود داشته باشد. در واقع به دلیل اینکه یکی از اهداف اصلی افراد برای مراجعه به مراکز ماساژ، کاهش تنش‌های روحی و جسمی به‌صورت همزمان است؛ باید حتما فضای آرامی در این مراکز وجود داشته باشد تا افراد بتوانند با آرامش خاطر در این محیط خدمات ماساژ دریافت کنند.

·وجود پرسنل آموزش دیده و مجرب در مرکز ماساژ

ماساژ درمانی یک اقدام تخصصی است و حتما باید با کمک تکنیک‌های جدید و اصولی انجام شود. با توجه به تنوع بالای سبک‌های ماساژ در جهان، طبیعی است که دریافت خدمات تخصصی از پرسنل آموزش دیده و مجرب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به طوری که توصیه می‌کنیم حتما به مراکز ماساژی مراجعه کنید که از کیفیت کار آن‌ها خیالتان راحت باشد.

·امکان دریافت انواع ماساژ بسته به شرایط جسمی

تنوع در تکنیک‌های ماساژ آنقدر زیاد است که شاید یک مرکز ماساژ در فردیس نتواند همه این تکنیک‌ها را به مشتریان خود ارائه کند. تای ماساژ، ماساژ ریلکسی، ماساژ فول بادی، ماساژ سوئدی و بسیاری از سبک‌های دیگر که هر کدام تکنیک‌های خاص خودشان را دارند. قطعا همه سبک‌های ماساژ برای یک فرد مناسب نیستند و می‌بایست بر اساس شرایط جسمی هر فرد، سبک مناسب ماساژ انتخاب شود. از این رو بهترین مرکز ماساژ در فردیس باید تکنیک‌های مختلف ماساژ درمانی را به مشتریان ارائه کند. در این صورت هر فرد بر اساس شرایط جسمی که دارد، خدمات ماساژ را دریافت می‌کند.

هزینه دریافتی از سوی مراکز ماساژ در فردیس چقدر است؟

هزینه خدمات ماساژ درمانی در مراکز ماساژ بسته به نوع ماساژ، مدت زمان ماساژ و همچنین موقعیت جغرافیایی مرکز ماساژ مشخص می‌شود. واقعیت این است که هزینه دریافتی از سوی مرکز ماساژ در فردیس نسبت به هزینه دریافتی در مراکز ماساژ واقع در مناطق بالاشهر تهران بسیار ارزان‌تر است. این در حالی است که در اکثر مراکز ماساژ در فردیس نیز همین خدمات با همین کیفیت ارائه می‌شوند.

البته موضوعی که حتما باید به شما یادآوری کنیم، کیفیت ماساژ است. هدف استفاده از خدمات ماساژ، کاهش تنش‌های روحی و جسمی پس از ماساژ درمانی است. بنابراین، در واقع به جلسات ماساژ باید به چشم جلسات درمانی نگاه کنید و برای سلامت خودتان هزینه نمایید. اگر مراکز ماساژی قیمت پایینی را برای ماساژ درمانی پیشنهاد می‌کنند، یا مدت زمان ماساژ آن‌ها غیر استاندارد است یا اینکه نمی‌توانند به صورت تخصصی به شما خدمات ارائه کنند.

آیا باید قبل از مراجعه به مرکز ماساژ در فردیس نوبت بگیریم؟

مراکز ماساژی که در پزشک کرج به شما معرفی کرده‌ایم، به‌صورت تخصصی در زمینه ماساژ فردی خدمات ارائه می‌کنند. با توجه به فواید ماساژ برای بانوان و آقایان، بسیاری از افراد متقاضی دریافت خدمات از این مراکز ماساژ هستند. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که حتما قبل از مراجعه به مرکز ماساژ در فردیس، نوبت بگیرید و یا حداقل با منشی مرکز صحبت کنید تا در مراکز ماساژ معطل نشوید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا