پزشکاندندانپزشک

معرفی بهترین متخصص ایمپلنت در فردیس کرج ❤️ سال [1402]

خدمات ایمپلنت یکی از خدماتی است که نیاز به مراجعه مکرر به مطب پزشک دارد. به‌همین دلیل نیز نزدیک‌بودن مطب به خانه یا محل کار بیمار اهمیت زیادی دارد. اگر خانه یا محل کار شما در فردیس کرج است و به دنبال متخصص ایمپلنت در فردیس کرج می‌گردید ، می‌توانید لیست این دندانپزشکان را در همین صفحه ببینید.

بهترین متخصص ایمپلنت در فردیس کرج

ایمپلنت چیست و متخصص ایمپلنت چه کسی است؟

ایمپلنت و یا کاشت دندان، به قرار‌دادن یک یا چند پروتز دندانی به‌جای دندان‌های از‌دست‌رفته، اطلاق می‌گردد. این فرآیند در چند مرحله صورت می‌گیرد که اولین آنها نیاز به جراحی لثه دارد. در این مرحله، لثه بیمار باز شده و ایمپلنت و یا کاشت -که یک پیچ فلزی مخصوص است- داخل استخوان فک کار گذاشته می‌شود. این پیچ نقش ریشه دندان را بازی می‌کند و لازم است چند ماه قبل از ادامه درمان در داخل فک باقی بماند تا به استخوان جوش بخورد.

در مرحله بعد، دندانپزشک اباتمنت و سپس روکش یا همان تاج را بر روی ایمپلنت قرار می‌دهد. در شرایطی که استخوان فک بیمار تحلیل‌رفته باشد، فرآیند ایمپلنت شامل یک مرحله اضافی پیوند استخوان نیز می‌شود.متخصص ایمپلنت، دندان‌پزشکی است که دوره تخصصی را در زمینه جراحی و کاشت دندان گذرانیده است. اگرچه  دندانپزشکان عمومی نیز می‌توانند کار کاشت دندان را  انجام دهند، اما اگر بهترین متخصص ایمپلنت در فردیس کرج را پیدا کنید، می‌توانید از خدمان باکیفیت‌تری بهره ببرید.

توجه: لیست بهترین متخصص ایمپلنت در فردیس کرج در انتهای همین مطلب میباشد، اگه میخواهید هرچه سریع تر به پزشک مورد نظر برسید صفحه را به پایین بکشید👇.

چه کسانی به متخصص ایمپلنت نیاز دارند؟

از آنجا که ایمپلنت‌کردن به معنای جایگزینی یک یا چند دندان مصنوعی با دندان‌های اصلی از‌دست‌رفته است، بیمارانی که به دلایل مختلف برخی از دندان‌های اصلی خود را از دست داده‌اند از این خدمات بهره می‌برند. از آنجایی که ایمپلنت انواع مختلف دارد، برخی از انواع آن می‌تواند کل یک قوس دندانی را جایگزین کند. در این موارد، حدود چهار ایمپلنت درداخل استخوان فک بالا یا پایین (فکی که نیاز به جایگزینی دندان دارد) قرار می‌گیرد و سپس یک قوس درمانی کامل به این چهار پیچ متصل می‌گردد.

اهمیت انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در فردیس کرج

ایمپلنت یک فرآیند درمانی است که شامل جراحی لثه و استخوان فک است. بنابراین، با یک درمان ساده مانند پرکردگی و یا کشیدن دندان متفاوت است. یک ایمپلنت خوب می‌تواند سال‌ها برای شما دوام بیاورد. اما اگر ایمپلنت جنس خوبی نداشته باشد و یا به درستی جایگذاری نشده باشد، ممکن است شل شده و از بین برود. همچنین، عفونت لثه و استخوان و آسیب به دندان‌های جانبی نیز از دیگر مشکلاتی هستند که وقوع آنها به دنبال یک ایمپلنت کم کیفیت مهم است.

از آنجا که ایمپلنت یک درمان پر هزینه است، لازم است بهترین متخصص ایمپلنت در فردیس کرج را پیدا کنید تا هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید بیشترین بهره را برای شما داشته باشد. همچنین اگر به دنبال بهترین دندانپزشک های متخصص ایمپلنت در کرج هستید میتوانید به صفحه متخصص ایمپلنت در کرج مراجعه نمایید. 

لیست متخصصین ایمپلنت در فردیس کرج

شما می‌توانید در لیست زیر که توسط سایت پزشک کرج طراحی و جمع‌آوری شده است، متخصصین ایمپلنت که در حوزه پردیس کرج فعالیت دارند را پیدا کیند. با توجه به نظرات، سابقه فعالیت و بیوگرافی پزشک، بهترین متخصص ایمپلنت در فردیس کرج را انتخاب کرده و از طریق راه‌های تماس اقدام به وقت‌گیری کنید.

🩺پزشک: دندانپزشک (متخصص ایمپلنت)
📌محله: فردیس کرج
🩺سطح پزشک: دکتر ایمپلنت سطح حرفه ای
✔️ میزان رضایت مردم: %97
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا