ارتودنسیپزشکان

بهترین دکتر ارتودنسی در کرج سال [1402]❤️+ لیست 5 تایی

ارتودنسی شاخه‌ای از علم دندانپزشکی است که دندان‌های نامرتب را اصلاح می‌کند؛ حتی افرادی که مشکلات فک دارند هم می‌توانند از ارتودنسی استفاده کنند. اما یکی از دغدغه‌های متداول متقاضیان انجام ارتودنسی انتخاب دکتر است. در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی‌های بهترین دکتر ارتودنسی درکرج آشنا کنیم. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

دکتر ارتودنسی در کرج

ضرورت استفاده از خدمات دکتر ارتودنسی در کرج

یکی از سوالات متداول در مورد ارتودنسی این است که چه کسانی باید از این خدمات استفاده کنند و در صورتی که از خدمات ارتودنسی استفاده نکنند با چه عوارضی مواجه می‌شوند. با توجه به اینکه ارتودنسی با هدف اصلاح نامرتبی دندان‌ها انجام می‌شود، کسانی که به دکتر ارتودنسی مراجعه نکنند با احتمال بیشتری دچار پوسیدگی دندان و بیماری‌های پریودنتال می‌شوند.

حتی افرادی که دندان‌های کج و نامرتب دارند و به دکتر ارتودنسی مراجعه نمی‌کنند ممکن است در اثر خوب نجویدن غذاها درگیر بیماری‌های گوارشی هم شوند.

کسانی که به دکتر ارتودنسی کرج مراجعه می‌کنند و از خدمات درمانی و زیبایی استفاده می‌کنند، دندان‌های سالم‌تر و لبخند زیباتری دارند.

از کجا بفهمیم به خدمات ارتودنسی نیاز داریم؟

افراد عادی صلاحیت تعیین نیاز به خدمات ارتودنسی را ندارند و حتما باید دندانپزشک در کرج یا متخصص ارتودنسی مشخص کند که فرد برای اصلاح وضعیت دهان و دندان نیاز به خدمات ارتودنسی دارد یا نه. دندانپزشک با معاینه بالینی و تصویربرداری اختصاصی از دهان و دندان در مورد طرح درمان و نیازهای بیمار تصمیم می‌گیرد. حتی ممکن است برای بررسی دقیق‌تر از مدل گچ دندان بیمار هم استفاده کند.

لیست بهترین دکتر ارتودنسی در کرج

حال که با ارتودنسی آشنا شدید، نوبت به معرفی بهترین دکتر ارتودنسی در کرج می‌رسد:

1.دکتر بهاره حسینی محور

دکتر بهاره حسینی محور

دکتر بهاره حسینی محور جراح – دندانپزشک متخصص بیماریهای دهان یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در کرج و فک و صورت دارای بورد تخصصی عضو هیئت علمی دانشگاه میباشد مردم شهر کرج ایشان را به عنوان یکی از بهترین دکتر ارتودنسی در کرج می شناسند و دلیل آن ارائه دادن مشاوره های تخصصی و دلسوزانه و کار بسیار حرفه ای به بیماران می باشد.

خدمات دکتر بهاره حسینی محور عبارت‌اند از:

 • ایمپلنت و جراحی های عقل
 • درمان ریشه
 • زیبایی (لمینیت)
 • پروتز
 • ارتودنسی
آدرس مطب دکتر بهاره حسینی محور: کرج-چهارراه طالقانی جنب برج طالقانی کنارگذر پل به سمت میدان شهدا ساختمان ایرانیان 3 طبقه دوم
شماره تلفن: ۰۲۶-۳۲۲۶۳۵۷۳ , ۰۹۳۹۷۷۶۷۹۰۳

2.دکتر ستاره سهرابی دهکردی

دکتر ستاره سهرابی دهکردی

دکتر ستاره سهرابی با رتبه دو رقمی کنکور سراسری وارد دانشکده دندانپزشکی اصفهان شدند. در دوره دندانپزشکی عمومی همواره دانشجوی برتر و عضو استعدادهای درخشان دانشگاه بودند.به همین دلیل پس از پایان دوره عمومی به صورت مستقیم و بدون گذراندن طرح عمومی در امتحان تخصص دندانپزشکی شرکت کردند.ایشان با کسب رتبه اول آزمون تخصص وارد بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی شد و پس از ۳ سال دوره رزیدنتی موفق به کسب بورد تخصصی شد.

خدمات دکتر ستاره سهرابی عبارت‌اند از:

 • متخصص ارتودنسی متحرک
 • متخصص ارتودنسی کودکان
 • متخصص ارتودنسی دندان
آدرس مطب دکتر ستاره سهرابی: کرج- چهارراه طالقانی
شماره تلفن:  

3.دکتر سیروس خودسوز

دکتر سیروس خودسوز

دکتر سیروس خودسوز یکی از بهترین پزشکان در زمینه است و با شماره نظام پزشکی 110128 در کرج، پل آزادگان، خیابان بخشداری، روبروی داروخانه مریم، ساختمان مهدی، طبقه دوم مشغول به کار می باشد. دکتر سیروس خودسوز در تجربه بسیار خوبی داشته و می‌تواند شما را در درمان بیماری‌ها و مشکلات مربوطه یاری نماید.

خدمات دکتر سیروس خودسوز عبارت‌اند از:

 • متخصص ارتودنسی دندان
 • متخصص ارتودنسی متحرک دندان
 • متخصص حرفه ای ارتودنسی کودکان
آدرس مطب دکتر سیروس خودسوز: کرج میدان آزادگان
شماره تلفن:  

4.دکتر ستار کبیری

دکتر ستار کبیری

دکتر ستار کبیری متولد سال 1368 می باشد. در سال 1386 در کنکور شرکت کرده و در همان سال در رشته دندانپزشکی دانشکده علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد. در سال 1392 از این دانشگاه فارغ التحصیل شده و با توجه به رتبه کشوری کنکور ، رتبه برتر آزمون علوم پایه و عضویت در سازمان استعداد های درخشان، به صورت مستقیم در امتحان تخصص همان سال شرکت کرده و با کسب رتبه چهار کشوری، وارد رشته ارتودنسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد. پس از طی سه سال دوران رزیدنتی و دریافت بورد تخصصی در سال 1395 فعالیت خود به عنوان متخصص ارتودنسی در کرج آغاز کردم.

خدمات دکتر ستار کبیری عبارت‌اند از:

 • ارتودنسی ثابت
 • ارتودنسی متحرک
 • ارتوپدی فکی
 • ارتوسرجری
 • ارتودنسی نامرئی ( الاینر )
آدرس مطب دکتر ستار کبیری: کرج، نرسیده به میدان شهدا 
شماره تلفن:  

5.دکتر شهریار جنانی

دکتر شهریار جنانی

دکتر شهریار جنانی فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی با درجه ممتار می باشند که دارای مدارک معتبر بین المللی از کشورهای مختلف دنیا نظیر ( سوئیس، آلمان، آمریکا، کره و …) نیز می باشند. از سوابق کاری ایشان تاسیس، مدیریت، فعالیت و سیاست گذاری در چندین کلینیک تخصصی دندانپزشکی ( کلینیک وصال، کلینیک بهبد، کلینیک مهر، کلینیک طالقانی، کلینیک آریا، کلینیک دردیس، کلینیک پارسه و مطب شخصی) می باشد و اکنون کامل ترین، مجهزترین و لوکس ترین کلینیک دندانپزشکی در کرج را در محیطی بسیار آرام و دلنشین که با حاصل 27 سال تجربه و دانش مستمر می باشد جهت ارائه کلیه خدمات درمانی علمی ماندگار به بیماران محترم فراهم نموده اند.

خدمات دکتر شهریار جنانی عبارت‌اند از:

 • متخصص ارتودنسی دندان
 • ایمپلنت دندان
 • لمینت دندان
 • اصلاح طرح لبخند
 • پروتز دندان
 • بلیچینگ دندان
آدرس مطب دکتر شهریار جنانی: کرج، بین میدان شهدا
شماره تلفن:  

ویژگی‌های بهترین دکتر ارتودنسی در کرج چیست؟

ویژگی‌های بهترین دکتر ارتودنسی در کرج چیست؟

اگر می‌خواهید بعد از طی دوره درمان ارتودنسی، از نتیجه کار رضایت داشته باشید لازم است با ویژگی‌های بهترین دکتر ارتودنسی در کرج آشنا شوید. اگر در محله فردیس و گوهردشت کرج زندگی میکنید و به دنبال بهترین دکتر ارتودنسی هستید، میتوانید به صفحه بهترین دکتر ارتودنسی در فردیس کرج و به صفحه بهترین دکتر ارتودنسی در گوهردشت مراجعه کنید.

 • مهارت ارتباطی دکتر ارتودنسی

وقتی در مورد یک اقدام حرفه‌ای پزشکی نظیر ارتودنسی صحبت می‌کنیم، مهارت ارتباطی ارتودنتیست هم اهمیت پیدا می‌کند. شاید ساده به نظر برسد اما یک دکتر ارتودنتیست در کرج باید توانایی برقراری ارتباط صمیمانه با بیمار را داشته باشد؛ در صورتی که ارتباط خوبی بین دندانپزشک و بیمار برقرار نشود، ترس بیمار مانع ایجاد فضای آرام و درمان صحیح می‌شود.

 • تخصص و تجربه دکتر ارتودنسی

انجام ارتودنسی با درمان‌های دیگر دندانپزشکی نظیر پر کردن یا کشیدن دندان متفاوت است. ارتودنتیست در کرج باید مهارت و تجربه کافی داشته باشد و بتواند نصب براکت را به شکل دقیقی انجام دهد. با توجه به اینکه درمان‌ها ارتودنسی کاملا تخصصی است، کوچکترین سهل‌انگاری دکتر ارتودنسی باعث می‌شود فرایند ترمیم و اصلاح دندان‌ها به خوبی انجام نشود. در نتیجه عوارض و مشکلات غیر قابل جبرانی برای فک و دندان‌ها ایجاد می‌شود.

همچنین در بررسی اقدامات دکتر ارتودنسی در کرج لازم است به خلاقیت وی هم توجه کنید. انجام ارتودنسی نیازمند استفاده از گزینه‌های متناسب با موارد خاص و خلاقیت است. به این ترتیب دکتر ارتودنسی که نتواند راه‌حل موثری به بیمار ارائه کند، در کامل کردن فرایند درمان به مشکل برمی‌خورد.

 • ارائه خدمات ارتودنسی مطابق با تکنولوژی روز

برخی از افراد تصور می‌کنند دانش و مهارت دکتر برای استفاده از خدمات ارتودنسی کافی است. اما واقعیت این است که بخشی از موفقیت درمان هم درگرو استفاده از تکنولوژی‌ پیشرفته و ابزار و امکانات جدید است. قبل از انتخاب دکتر ارتودنسی در کرج حتما بررسی‌های لازم را انجام دهید که دکتر اقدامات درمانی را با جدیدترین متدها انجام دهد و از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته استفاده کند.

این ویژگی باعث می‌شود در جلسات درمان راحتی و آسایش را تجربه کنید و نتیجه درمان رضایت‌بخش باشد.

 • برخورداری از وجدان کاری

بهترین دکتر ارتودنسی در کرج کسی است تعهد و وجدان کاری داشته باشد و در مقابل بیماران احساس تعهد کند. مسئولیت‌پذیری دندانپزشک باعث می‌شود سعی کند کار خود را به بهترین نحو انجام دهد و در انجام وظیفه کوتاهی نکند.

به طور مثال دکتر ارتودنسی متعهد و باوجدان اولویت کار خود را سلامت بیماران در نظر می‌گیرد و سعی می‌کند از انجام درمان غیر ضروری بپرهیزد.

 • برگزاری جلسه مشاوره قبل از شروع درمان

یکی از شروط برخورداری از خدمات مطلوب ارتودنسی این است دکتر ارتودنسی در جلسه مشاوره وضعیت دهان و دندان را به‌طور دقیق و کامل بررسی کند. بعد از معاینه لازم است دکتر ارتودنسی در مورد نوع درمان مورد نیاز به بیمار توضیحاتی ارائه کند.

بهترین دکتر ارتودنسی در کرج به حقوق بیمار درباره نوع درمان مورد نیاز احترام می‌گذارد و سعی می‌کند مشکلات دهان و دندان و نوع درمان پیشنهادی را به ساده‌ترین شکل برای او توضیح دهد تا بتواند رویکرد مثبتی به جلسات درمان ارتودنسی داشته باشد.

ارتودنتیست حرفه‌ای در کرج قبل از مشخص کردن طرح درمان به صحبت‌ها و نظرات مراجعه‌کننده به دقت گوش می‌کند. همچنین در صورتی که مراجعه کننده سوال یا مشکلی داشته باشد، بادقت و رعایت صداقت به سوالات  وی پاسخ می‌دهد.

 • دسترسی آسان به دکتر ارتودنسی

همه ما می‌دانیم دسترسی به دکتر مسئله بااهمیتی است که از نظر بیماران دور نمی‌ماند. این ویژگی درباره دکتر ارتودنسی در کرج هم صدق می‌کند.

یک دکتر ارتودنسی خوب راه‌های ارتباط با بیماران را حفظ می‌کند تا درصورت بروز مشکل یا سوال بتوانند به‌راحتی مشکل را حل کنند. انتخاب راه برقراری ارتباط با بیماران بستگی به نظر دکتر ارتودنسی دارد. برخی از دکترها بین وقت ملاقات مراجعین زمانی به برقراری ارتباط با بیماران اختصاص می‌دهند اما برخی دیگر از دکترها به صورت اینترنتی به سوالات مراجعین پاسخ می‌دهند.

بنابراین دکتر ارتودنسی خوب برای مراجعین به اندازه کافی وقت می‌گذارد و هیچوقت کمبود وقت را بهانه نمی‌کند.

 • وقت‌شناسی دکتر ارتودنسی

پیش از انتخاب دکتر ارتودنسی در کرج حتما به وقت شناس بودن دکتر توجه کنید. یک دکتر خوب ارتودنسی برای وقت مراجعان ارزش قائل است و کارهای درمان را به‌موقع انجام می‌دهد تا مراجعین در مطب منتظر نمانند.

همچنین یک دکتر ارتودنسی خوب با همکاری منشی تلاش می‌کند مراجعینی که محدودیت زمان دارند هم بتوانند بدون کوچکترین اخلال در زندگی روزمره به  مطب مراجعه کنند و درمان شوند.

اهمیت توجه به نظافت مطب دندانپزشکی در انتخاب دکتر ارتودنسی

برای انجام اقدامات ارتودنسی لازم است دکتری را انتخاب کنید که استرلیزه کردن و نظافت مطب و ابزارهای پزشکی اهمیت می‌دهد. با توجه به اینکه توجه نکردن به تمیزی و ضدعفونی کردن وسایل، انتقال بیماری‌ از طریق دندانپزشکی را بیشتر می‌کند، بهتر است در انتخاب دکتر ارتودنسی کرج این مورد را هم در نظر داشته باشید.

جمع‌بندی

ارتودنسی یکی از خدمات دندانپزشکی است که با هدف بهبود وضعیت کجی و نامرتبی دندان‌ها انجام می‌شود. کیفیت خدمات ارتودنسی به انتخاب دکتر باتجربه و ماهر بستگی دارد. درصورتی که تحقیقات گسترده‌ای برای انتخاب دکتر انجام دهید و به ویژگی‌های بهترین دکتر ارتودنسی کرج توجه کنید احتمال اینکه از درمان ناامید شوید کاهش پیدا می‌کند. این مطلب راهنمای کاملی درباره ویژگی‌های دکتر ارتودنسی در کرج است. امیدواریم این راهنما در انتخاب دکتر ارتودنسی به شما کمک کند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

یک دیدگاه

 1. سلام وقت بخیر، بنده توی همین صفحه تونستم بهترین دکتر ارتودنسی کرج رو پیدا کنم، خداروشکر پسرم بهترین نتیجه رو داره میبینه و خیلی راضی هستیم، ممنونیم از سایت پزشک کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا