پزشکاندندانپزشک

بهترین دکتر جراح دندانپزشک در کرج سال [1402]❤️+ لیست 5 تایی

متاسفانه یکی از مشکلات رایج در میان ایرانیان، بیماری‌های دندانی هستند که در اثر مراقبت نادرست و یا عوامل متنوع دیگر به وجود می‌آیند. برخی از مردم تصور می‌کنند که می‌توان تمامی مراحل درمان بیماری‌های دندانی را نزدیک پزشک عمومی دندانپزشکی انجام داد؛ اما با توجه به اینکه هر یک از مشکلات دندانی نیاز به بررسی تخصصی و دقیق دارند، متخصصین زیادی در حوزه درمان دندان‌ها خدمات ارائه می‌کنند که یکی از مهم‎ترین این متخصص‌ها، دکتر جراح دندانپزشک است. 

بسیاری از افرادی که در کرج حضور دارند، به دنبال بهترین دکتر جراح دندانپزشک در کرج هستند تا بتوانند مراحل درمان بیماری‌های دندان خود را نزد این دندانپزشکان انجام دهند.

دکتر جراح دندانپزشک در کرج

با توجه به اهمیت این موضوع، در ادامه مقاله قصد داریم در مورد دکتر جراح دندانپزشک در کرج و خدمات ارائه شده توسط این دندانپزشکان صحبت کنیم.

دکتر جراح دندانپزشک کیست؟

علم دندانپزشکی یکی از تخصص‌های پزشکی است که برای درمان بیماری‌های دندانی روی‎کار آمده است. جراح دندانپزشک یکی از متخصصین حوزه دندانپزشکی است که برای انجام عمل‌های جراحی دندانی، از روش‌های نوین و جدید کمک می‌گیرد. در واقع، گاهی درمان دندان با روش‌های روتین که دندانپزشکان عمومی انجام می‌دهند، امکان‎پذیر نیست و نیاز به ارائه خدمات تخصصی‎تر برای درمان دندان هاست. در این زمان دندانپزشکانی که کار جراحی دندان‌ها را انجام می‌دهند. می‌توانند خدمات درمان دندان را به صورت تخصصی و اصولی‎تر به مردم عزیز ایران ارائه کنند.

دکتر جراح دندانپزشک فردی است که با داشتن تخصص در حوزه جراحی لثه و دندان، می‌تواند ناهنجاری‌های دندانی را برطرف کند. این دندانپزشک عمدتا دارای مدرک تخصصی در حوزه جراحی است و با پاره کردن لثه و رسیدن به بخش‌های داخلی لثه و دندان، می‌تواند مراحل درمان دندان‌ها را انجام دهد. بنابراین، دکتر جراح دندانپزشک در کرج بیشتر با بخیه و برش سر‎و‎کار دارد.

معرفی بهترین دکتر جراح دندانپزشک در کرج

1.دکتر زکیه پورذکریا

دکتر زکیه پورذکریا

دکتر زکیه پورذکریا با سابقه درخشانی که در زمینه دندانپزشکی دارد، محبوبیت زیادی بین مریضان خود دارد، و در کار خود بهترین می باشد، اگر دنبال بهترین دکتر جراح دندانپزشک در کرج هستید، قطعا دکتر پورذکریا یکی از بهترین انتخاب شما می باشد.

خدمات دکتر زکیه پورذکریا عبارت‌اند از:

 • جراح دندانپزشک
 • ایمپلنتولوژیست ،متخصص کاشت ایمپلنت از دانشگاه تهران
 • عضو انجمن ایمپلنت ICOI امریکا
 • عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی امریکاAACD
 • Biocare academy facial contouring certificate
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
آدرس مطب دکتر زکیه پورذکریا: کرج فلکه اول گوهردشت-ابتدای مطهری-ساختمان یاس- طبقه اول واحد 4
شماره تلفن: ۰۲۶-۳۴۲۱۱۳۷۸ , ۰۹۱۹-۰۹۴-۰۷۹۹

2.دکتر فاطمه شریفی

دکتر فاطمه شریفی

دکتر فاطمه شریفی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با رتبه عالی می باشد، و با سابقه 7 سال توانسته است به یکی از بهترین بهترین دکتر جراح دندانپزشک در کرج تبدیل شود، دکتر شریفی با کیفیت کار بالایی که دارد بین مردم به یکی از محبوب ترین دندانپزشک های استان البرز تبدیل شده است و قطعا دکتر شریفی یکی از بهترین انتخاب ها است.

آدرس مطب دکتر فاطمه شریفی: کرج ، آزادگان، بلوار امام رضا
شماره تلفن:  

3.دکتر میترا گنجی

دکتر میترا گنجی

دکتر میترا گنجی یکی از بهترین دندانپزشک های استان البرز می باشد، و این محبوبیت بین مردم بسیار زیاد می باشد، دکتر گنجی یکی از بهترین دکتر جراح دندانپزش کرج می باشد و با کیفیت کاری که دارد توانسته است به شدت در این زمینه محبوبیت زیادی داشته باشد.

آدرس مطب دکتر میترا گنجی: جهانشهر، انتهای بلوار ماهان
شماره تلفن:  

4.دکتر سیدامیرعلی ترابی

دکتر سیدامیرعلی ترابی

دکتر سیدامیرعلی ترابی یکی از بهترین پزشکان در زمینه است و با شماره نظام پزشکی 191189 در کرج ، باغستان غربی ،بوستان۱۴، کلینیک فرسام طبقه۳ مشغول به کار می باشد. دکتر سیدامیرعلی ترابی در تجربه بسیار خوبی داشته و می‌تواند شما را در درمان بیماری‌ها و مشکلات مربوطه یاری نماید.

آدرس مطب دکتر سیدامیرعلی ترابی: کرج ، باغستان غربی 
شماره تلفن:  

 

5.دکتر محمدرضا مهدوی

دکتر محمدرضا مهدوی

دکتر محمدرضا مهدوی یکی از بهترین دکتر دندانپزشک و بهترین جراح دندانپزشک در کرج می باشد، طی نظردهی از سمت مردم 99 درصد مریضان از دکتر مهدوی بسیار راضی بوده اند، و ایشان را پیشنهاد کرده اند. دکتر محمدرضا مهدوی جزء بهترین ها می باشد.

خدمات دکتر محمدرضا مهدوی:

 • ویزیت اولیه
 • انجام خدمات ایمپلنت با شرایط اقساطی دارای گارانتی تضمین کیفیت
 • انجام خدمات زیبایی با بالاترین سطح دقت و کیفیت دارای گارانتی تضمین کیفیت شامل:
  – لمینیت ایمکس
  – ونیر کامپوزیت
  – لیفت لثه
 • انجام کلیه درمان های روتین دندانپزشکی شامل:
  – عصب کشی تمام دیجیتال دندان ها
  – ترمیم و پر کردن دندان ها با بهترین و عالی ترین برند کامپوزیت دندان جراحی دندان عقل نهفته و نیمه نهفته
  – انجام انواع روکش های با کیفیت سرامیکی (طرف قرارداد با بهترین لابراتوارهای تهران و البرز)
  – بلیچینگ و سفید کردن دندان ها با مواد اروپایی
آدرس مطب دکتر محمدرضا مهدوی: کرج – جهانشهر 
شماره تلفن:  

وظایف مختلف دکتر جراح دندانپزشک در کرج

به طور کلی، دکتر جراح دندانپزشک در کرج می‌تواند خدمات بسیار متنوعی را به بیماران ارائه کند مثل عصب کشی دندان، عصب کشی دندان باید یک دکتر دندانپزشک ماهر این خدمت را انجام دهد، برای دیدن بهترین دکتر عصب کشی دندان میتوانید به صفحه بهترین دکتر عصب کشی دندان در کرج مراجعه کنید. چون این پزشکان دارای مدرک عمومی دندانپزشکی نیز هستند و برای ارائه خدمات معمولی و عمومی دندانپزشکی مانند ترمیم، پر کردن دندان‌ها و همچنین جرم‎گیری تخصص کافی دارند؛ اما با توجه به اینکه شمار دندانپزشکان عمومی در کرج کم نیستند؛ لازم است که برای دریافت خدمات تخصصی به دکتر جراح دندانپزشک در کرج مراجعه کرد.

در حال حاضر، هر یک از پزشکان جراح دندانپزشک در کرج می‌توانند خدمات مختلفی را از جمله خدمات زیر به مردم ارائه کنند. به غیر از اینکه خدمات، جراحان می‌توانند در مورد مشکلاتی از قبیل آپنه خواب، مشکلات سینوس‌ها، تغییر رنگ دندان‌ها و … نیز فعال باشند.

جراحی دندان‌های خراب و دارای آبسه

در بعضی از مواقع عفونت دندان آنقدر پیشرفت می‎کند که کم‎کم به سمت لثه می‌رود و باعث آبسه و کیست‌های عفونی می‌گردد. در این زمان یک دندانپزشک عمومی نمی‌تواند آبسه یا عفونت را از داخل دندان خارج کند و مراحل ترمیم یا حتی کشیدن دندان را انجام دهد. دکتر جراح دندانپزشک در کرج با ایجاد برش و حتی زدن بخش، می‌تواند مراحل جراحی دندان‌های خراب و دارای آبسه و چرک عفونی را انجام دهد.

خارج کردن دندان‌های نیمه نهفته و نهفته از لثه

کشیدن دندان‌های نهفته و نیمه نهفته که در داخل لثه باقی مانده‎اند، کار ساده‎ای نیست و نیاز به ایجاد برش برای باز کردن لثه دارد. بسیاری از افراد بزرگسال با مشکل نهفته و یا نیمه نهفته بودن دندان‌های عقل خود مواجه هستند. در این صورت باید بخشی از لثه برش زده شود تا دندانی که درون لثه پنهان شده است، خارج شود. طبق توضیحات داده‎شده می‌توان متوجه شد که کار خارج کردن دندان‌های نهفته و نیمه نهفته کار ساده‎ای نیست و حتما باید به صورت تخصصی انجام شود. دکتر جراح دندانپزشک در کرج با داشتن تخصص در این زمینه، به شما جهت خارج کردن دندان‌ها کمک می‌کند.

کاشت ایمپلنت دندانی

یکی از پرمتقاضی‎ترین خدمات ارائه شده توسط دکتر جراح دندانپزشک در کرج، کاشت ایمپلنت‌های دندانی است. ایمپلنت‌های دندانی، دندان‌های جایگزینی هستند که می‌توانند با کمک دو بخش روکش و پیچ، در دندان ساخته و مورد استفاده قرار گیرند. کاشت ایمپلنت دندانی نیز نیاز به تخصص دارد. دندانپزشکان عمومی نمی‌توانند این کار را بدون داشتن تخصص جراحی دندانی، انجام دهند. چون در نهایت، اگر کاشت ایمپلنت دندانی به درستی انجام نگیرد؛ احتمال رد شدن آن در دندان بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. دکتر جراح دندانپزشک در کرج، می‌تواند مراحل کاشت ایمپلنت دندانی را به صورت تخصصی و اصولی به شما عزیزان ارائه کند تا در نهایت از نتیجه کار لذت ببرید.

در نهایت اگر میخواهید بهترین متخصص ایمپلنت در کرج و متخصص ایمپلنت در فردیس کرج را بشناسید حتما به صفحات مرتبط خود مراجعه کنید و میتوانید با یکی از متخصص های مورد نظر تماس بگیرید و مشاوره ای داشته باشید، در سایت پزشک کرج بهترین متخصص ها و دکتر ها را میتوانید برای انجام خدمات پزشکی استفاده کنید.

جراحی دندان‌های شکسته

تصادفات رانندگی، زمین خوردن‌های ناگهانی، خوردن توپ به دندان و … همگی می‌توانند باعث ایجاد شکستگی در دندان‌ها شوند. اگرچه در برخی از موارد می‌توان شکستگی دندان‌ها را با ساخت یک روکش اختصاصی، رفع کرد؛ اما در صورتی که راهی به جز خارج کردن دندان از لثه نباشد، باز هم باید از جراح دندانپزشک در کرج کمک گرفته شود. در این صورت، دندان شکسته که در داخل لثه باقی مانده است، می‌تواند توسط جراح دندانپزشک از لثه خارج شود.

هزینه دریافت خدمات از دکتر جراح دندانپزشک در کرج چقدر است؟

هزینه دریافت خدمات از دکتر جراح دندانپزشک در کرج بستگی به نوع خدمات دریافت‎شده دارد. موقعیت جغرافیایی مطب، نحوه ارائه خدمات، تخصص دندانپزشک و اعتبار آن، همه و همه می‌توانند بر روی هزینه دریافت شده از سوی دکتر جراح دندانپزشک در کرج تاثیر بگذارند. به طور کلی، توصیه می‌کنیم که برای دریافت خدمات سلامتی، کمتر به هزینه توجه داشته باشید و بیشتر به کیفیت خدمات توجه کنید. در این صورت حتی اگر برای درمان دندان‌های خودتان هزینه زیادی را پرداخت کنید، خیالتان از بابت کیفیت خدمات راحت‎تر خواهد بود و دیگر نیازی به ترمیم یا جراحی مجدد دندان‌های خودتان نخواهید داشت.

چگونه بهترین جراح دندانپزشک در کرج را پیدا کنیم؟

برای انجام جراحی‌های لثه و دندان، باید به بهترین دکتر جراح دندانپزشک در کرج مراجعه کنید. رعایت بهداشت و انجام فعالیت‌های مربوط به درمان دندان در مطب دندانپزشکی، اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین خاطر، حتما برای انتخاب کلینیک و بهترین جراح دندانپزشک در کرج تحقیق کنید. می‌توانید از سایت‌های اینترنتی که اقدام به ارائه اطلاعات مناسب از پزشکان می‌کنند، برای دریافت اطلاعات بهترین جراح دندانپزشک کمک بگیرید. همچنین تحقیق از مراجعین قبلی دندانپزشکان نیز می‌تواند روش خوبی برای پیدا کردن بهترین جراح دندانپزشک در کرج باشد.

جمع ‎بندی

در این مقاله در مورد نحوه جستجوی بهترین دکتر دندانپزشک و خدماتی که جراحان دندانپزشک به مردم ارائه می‌کنند، صحبت کردیم با توجه به اهمیت انتخاب بهترین دکتر جراح دندانپزشک در کرج ما به شما مجموعه پزشک کرج را پیشنهاد میکنیم،  پزشک کرج با داشتن بهترین دندانپزشک های سطح استان البرز مخصوصا کرج به یکی از بهترین مجموعه دندانپزشکی در استان البرز تبدیل شده است. می‌توانید از دکتر جراح دندانپزشک در کرج در مجموعه پزشک کرج خدمات دریافت کنید. مطمئن باشید که خدمات ارائه شده از سوی دندانپزشک جراح، کاملا اصولی و تخصصی است و هیچ نگرانی از بابت عفونت زخم نخواهد داشت.

 

4.9/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا